Strefa Dzieci

 
 
Strefa Dzieci to wyłącznie wyselekcjonowane seriale i bajki sprzyjające rozwojowi dziecka. Podzielone na jasne kategorie wiekowe skierowane są do dzieci w wieku od 2 do 14 lat.

Audiobooki dla najmłodszych, to propozycja umilenia czasu słuchaniem bajek przed snem lub w trakcie zabawy. Posiadamy także kolekcję szczególnie polecaną starszakom.

Bajki Strefy Dzieci to:
 

bajki bez przemocy

 

znane, lubiane
i bezpieczne tytuły

 

łącznie blisko 2000
odcinków

 

co miesiąc nowe tytuły

 

Kolekcja bajek i seriali

Pszczółka Maja Pszczółka Maja

Pszczółka Maja

65 odcinków

Dla przedszkolaków

Ta kultowa bajka opowiada o małej pszczółce Mai, która wraz ze swoimi przyjaciółmi mieszka na polanie. Mała Maja zawsze stara się być miła i wszystkim służy chętnie pomocą. Niestety często wpada w tarapaty, wtedy z opresji wyciągają ją Gucio i Filip, jej najlepsi przyjaciele.

Dennis Rozrabiaka Dennis Rozrabiaka

Dennis Rozrabiaka

26 odcinków

Dla dzieci 6-10 lat

Zabawny serial animowany opowiadający o chłopcu, który próbuje być grzeczny, ale nigdy mu to nie wychodzi. Mały łobuz trafia pod opiekę sąsiadów i zapewnia im rozrywkę na cały dzień. Dennisowi towarzyszą także kochający rodzice oraz niesforny pies Ruff.

Sabrina Sabrina

Sabrina

26 odcinków

Dla dzieci 7-14 lat

Serial animowany opowiadający o Sabrinie Spellman, która posiada swój sekret: w połowie jest zwykłą śmiertelniczką a w połowie czarownicą. Dziewczyna uczy się czarować, często przez magię wpada w tarapaty. Prawdę o jej pochodzeniu znają tylko nieliczni. Sabrina mieszka wraz z ciotkami, kotem-czarodziejem Salemem i wujkiem w miasteczku o nazwie Greendale.

Tajemnica Domu Anubisa Tajemnica Domu Anubisa

Tajemnica Domu Anubisa

60 odcinków

Dla dzieci 9-14 lat

Pewne małżeństwo archeologów, państwo Frobisher-Smythe, wybudowało piękny dom, który nazwali Domem Anubisa. Wprowadzili się do niego razem z ich jedną jedyną córką Sarą. Oboje zginęli tragicznie w czasie prac przy wydobywaniu grobowca króla Tutanchamona. Sarah pozostała w domu rodziców pod opieką okrutnego i podstępnego opiekuna, Victora Rodenmaara Seniora….

Vipo i przyjaciele Vipo i przyjaciele

Vipo i przyjaciele

26 odcinków

Dla dzieci 3-6 lat

Vipo to niezwykły piesek, który potrafi latać. Wraz ze swoimi przyjaciółmi: Becią i Heniem przemierzają świat i przeżywają niezwykłe przygody.

Agi Bagi Agi Bagi

Agi Bagi

W każdym odcinku w krainach Agingi i Bagingi mieszkańcy troszczą się o środowisko. Współpracują razem by chronić ekosystem swej niezwykłej planety.

Dzieciaki zwierzaki Dzieciaki zwierzaki

Dzieciaki zwierzaki

Program dzięki, któremu dzieci mają szansę poznać fantastyczny świat dzikich zwierząt widzialny z perspektywy ich pociech.

Pan Totti Pan Totti

Pan Totti

Pan Toti poznaje swe otoczenie - w każdym odcinku opowiada o nowych rzeczach i o tym, jak można się nimi bawić.

Strażnicy miasta Strażnicy miasta

Strażnicy miasta

Opowieść o radiowozie o imieniu Paulie oraz wozie strażackim Fionie, które chronią mieszkańców małego miasteczka. Mają za zadanie gasić pożary, poszukują złodziei i rozwiązują różne sprawy, przeżywając wraz z przyjaciółmi niezwykłe przygody.

Kajtuś Kajtuś

Kajtuś

65 odcinków

Dla najmłodszych.

Serial opowiada o czteroletnim chłopcu imieniem Kajtuś, który uczy się życia. Dla Kajtusia każdy dzień jest pełen niespodzianek.

Bajeczki Maszy Bajeczki Maszy

Bajeczki Maszy

26 odcinków

Dla przedszkolaków

Masza w zabawny sposób przedstawia klasyczne bajki, mieszając wątki i postaci, kończąc zawsze swoją opowieść oryginalnym morałem.

Babar Babar

Babar

13 odcinków

Dla przedszkolaków

Tytułowy bohater, słoń Babar, opowiada o napotkanych w swoim życiu przygodach, które nauczyły go, że aby osiągnąć sukces, nigdy nie można się poddawać. W swoim życiu Babar zostaje królem słoni i przywódcą Celestogrodu. Wartościowe rady Babara przydadzą się wszystkim maluchom!

Tęczowe rybki Tęczowe rybki

Tęczowe rybki

52 odcinki

Dla przedszkolaków

Błysk, mała rybka wraz ze swoimi przyjaciółmi Błękitkiem, Pluskotką i Stefkiem żyją w Zatoce Neptuna. Ich podwodny świat jest pełen tajemnic i fascynujących przygód. Wspólnie odkrywają tajemnice głębin, poznają nowych mieszkańców i zawsze są gotowi pomagać innym.

Dalej Diego Dalej Diego

Dalej Diego

sezon 4, 20 odcinków

Dla przedszkolaków. Bajka edukacyjna

Diego Marquez, to ośmioletni podróżnik oraz wielki miłośnik zwierząt. W każdym odcinku, chłopiec zabierze widzów w jedną ze swoich niesamowitych podróży. Widzowie serialu będą mieli okazję, nie tylko towarzyszyć głównym bohaterom w ciekawych przygodach, ale również poznać sporo nowych słów w języku angielskim.

Pikulli Pikulli

Pikulli

26 odcinków

Dla przedszkolaków

Pikulli jest typowym dzieckiem. Lubi spędzać czas ze swoją rodziną, przyjaciółmi, lubi pływać, wędkować, grać i od czasu do czasu lubi nauczyć się czegoś nowego. Marzy mu się latanie, niestety częściej zalicza upadki.

Troskliwe misie Troskliwe misie

Troskliwe misie

11 odcinków

Dla przedszkolaków

Bajka opowiadająca o grupie uroczych misiów, które uczą ludzi jak troszczyć się i dbać o drugiego człowieka. Każdy miś ma na brzuszku symbol, który pokazuje o co się troszczy. Troskliwe misie w zabawny sposób dzielą się swoim darem troszczenia się z każdym kogo napotkają na swej drodze.

Luluś Luluś

Luluś

3 sezony, 117 odcinków

Dla przedszkolaków. Bajka edukacyjna

Specjalnie dla was za pomocą kolorowych kredek króliczek Luluś i jego mała koleżanka biedronka Kropka nauczą jak w prosty sposób narysować różne ciekawe przedmioty, zwierzęta i rośliny. Dzięki nim sami narysujecie i pokolorujecie m.in. rakietę, samolot, czerwony wóz strażacki, wielkiego słonia, krokodyla, wielbłąda. Przy okazji dowiecie się ciekawych rzeczy o narysowanych przedmiotach.

Małe zoo Lucy Małe zoo Lucy

Małe zoo Lucy

2 sezony, 52 odcinki

Dla przedszkolaków

Mała Lucy mieszka ze swoją mamą obok ZOO. Przed snem dziewczynka odwiedza swoich przyjaciół z sąsiedztwa. Każdego wieczoru zwierzęta niecierpliwie czekają na jej wizytę, aby opowiedzieć dziewczynce swoje najciekawsze przygody.

Pole Position Pole Position

Pole Position

13 odcinków

Dla dzieci 6-10 lat

Serial animowany, który opowiada o przygodach rodzeństwa Tess, Dan i Daisy w walce z przestępczością. Tess i Dan są kierowcami aut sterowanych przez komputery. Mała Daisy jest bardzo przywiązana do maszyn, które świetnie nadają się również do zabawy!

Wojownicze żółwie Ninja Wojownicze żółwie Ninja

Wojownicze żółwie Ninja

sezon 1, 26 odcinków

Dla dzieci 6-12 lat

Nowa seria w zabawny sposób przedstawia losy niecodziennych Żółwi. Leonardo, Raphael, Michelangelo i Donatello są zgranym zespołem, który wyćwiczył się we wschodniej sztuce walki - ninjutsu. Ich trenerem jest mistrz Splinter – zmutowany szczur, który ich wychował.

Małgosia i Buciki Małgosia i Buciki

Małgosia i Buciki

26 odcinków

Dla przedszkolaków.

Małgosia ma 6 lat i jest wnuczką szewca. Dziadek często opiekuje się wnuczką, a ta uwielbia do niego przychodzić. Zawsze, gdy mierzy reperowane przez dziadka buty dzieją się niezwykłe historie.

Piosenki dla dzieci Nick Junior

Piosenki dla dzieci

Posłuchajcie przebojów dla najmłodszych i śpiewajcie razem z nami.

Hello Kitty: Leśny Zakątek Hello Kitty: Leśny Zakątek

Hello Kitty: Leśny Zakątek

26 odcinków

Kitty i jej przyjaciele zapraszają do Leśnego Zakątka - radosnej krainy, pełnej przyjaźni oraz kreatywnych zadań dla najmłodszych.

Gryzmołki Gryzmołka Gryzmołki Gryzmołka

Gryzmołki Gryzmołka

41 odcinków

Wystarczy kilka kresek i Gryzmołek ma gotowy zabawny rysunek, który ożywa, gdy się go pokoloruje.

Piesek Bali Piesek Bali

Piesek Bali

52 odcinki

Piesek Bali poznaje świat. Towarzyszą mu przyjaciele i rodzina.

Minuta dla astronomii Minuta dla astronomii

Minuta dla astronomii

Seria minutowych animacji, ilustrujących zagadnienia naukowe, m.in. Wielki Wybuch, teorię względności, czarne dziury i ciemną materię.

James May przedstawia: Śmiałe pomysły James May przedstawia

James May przedstawia: Śmiałe pomysły

Znany dziennikarz (występował w "Top Gear") zaprasza na trzy odcinki miniserialu, w którym wynalazcy z całego świata wcielają w życie pomysły rodem z science-fiction.

Super nauka Super nauka

Super nauka

Odwiedźcie z nami laboratoria naukowe w różnych częściach świata i poznajcie najnowsze, przełomowe osiągnięcia techniki.

W pogoni za snem W pogoni za snem

W pogoni za snem

Dlaczego potrzebujemy snu? Dlaczego zależy od niego jakość naszej pracy i zarobki? Ten program uczyni z was guru w zakresie snu.

Word Party Word Party

Word Party

Program dla maluchów, który jest rodzajem wideo słownika. Dzięki niemu najmłodsi mogą się nauczyć wielu nowych słówek po angielsku.

Pingwiny z Madagaskaru Pingwiny z Madagaskaru

Pingwiny z Madagaskaru

sezon 2, 39 odcinków

Dla dzieci 7-14 lat

Cztery pingwiny przebywające w Central Park Zoo podejmują się na co dzień zadania pilnowania porządku w zoo. Sprawę tę skutecznie komplikuje banda lemurów z samozwańczym władcą Królem Julianem na czele, który ciągle przeszkadza ptakom w ich tajnych operacjach. W zoo pingwiny poznają nowych przyjaciół, jednak mają też wielu wrogów.

Teletubisie Teletubisie

Teletubisie

4 sezony, 103 odcinki

Dla najmłodszych

Kultowy serial dla najmłodszych dzieci opowiadający o sympatycznych, kolorowych stworkach, które są lubiane przez maluchy na całym świecie. Tinky-Win-ky, Dipsy, Laa-Laa i Po mieszkają w niezwykłej bajkowej krainie.

Marta mówi Marta mówi

Marta mówi

40 odcinków

Dla przedszkolaków. Bajka edukacyjna

Pewnego dnia suczka o imieniu Marta zjada "zupę literkową”. Ku zaskoczeniu wszystkich pies zaczyna mówić. Gadatliwość i nieposkromiona ciekawość otaczającego świata sprawia, iż suczka oraz jej opiekunowie mają w każdym odcinku szereg oryginalnych przygód. Serial pomaga przygotować dziecko do nauki czytania.

Masza i Niedźwiedź Masza i Niedźwiedź

Masza i Niedźwiedź

26 odcinków

Dla przedszkolaków

Serial opowiada o losach małej dziewczynki Maszy oraz dawnego zasłużonego niedźwiedzia cyrkowego, Niedźwiedzia, którzy wspólnie przeżywają niesamowite przygody.

Baranek Shaun Baranek Shaun

Baranek Shaun

2 sezony, 80 odcinków

Dla przedszkolaków

Baranek Shaun razem ze stadem owiec mieszka na farmie i wyjątkowo często wpada w tarapaty. Znany jest z szalonych pomysłów, dlatego kiedy pojawia się na pastwisku, katastrofa wisi w powietrzu. Owczarki się zakochują, barany latają, zęby bolą, a na kłopoty najlepsza jest zabawa w wesołym miasteczku.

Dora poznaje świat Dora poznaje świat

Dora poznaje świat

sezon 4, 26 odcinków

Dla przedszkolaków. Bajka edukacyjna

Dora to mała podróżniczka z wielkim sercem, która nigdy nie rozstaje się ze swoim plecakiem, mapą i kochaną małpką o imieniu Butek. Dora zachęca oglądających do aktywnego uczestniczenia w każdym odcinku i z zapałem uczy młodszych widzów podstaw języka angielskiego.

Lego Friends Lego Friends

Lego Friends

3 odcinki

Dla dzieci 6-10 lat

Olivia, Andrea, Emma, Mia i Stephanie mieszkają w Heartlake City, uroczym miasteczku zbudowanym wokół jeziora w kształcie serca. Przyjaciółki zakładają klub LEGO Friends i dzielą swoje sekrety oraz radości.

Littlest Pet Shop Littlest Pet Shop

Littlest Pet Shop

26 odcinków

Dla dzieci 6-10 lat

Serial opowiada o przygodach dziewczynki zwanej Blythe Baxter, która przeprowadza się do mieszkania

My Little Pony My Little Pony

My Little Pony

26 odcinków

Dla przedszkolaków

Witaj w miasteczku Ponyville, gdzie poznasz magię przyjaźni! Spotkasz tu kucyki Twilight Sparkle, Applejack, Rarity, Fluttershy, Rainbow Dash i Pinkie Pie, z którymi przeżyjesz wspaniałe przygody!

SpongeBob  Kanciastoporty SpongeBob Kanciastoporty

SpongeBob Kanciastoporty

sezon 4, 20 odcinków

Dla dzieci 7-14 lat

Fabuła serialu koncentruje się na tytułowym SpongeBobie Kanciastoportym, energicznej i pozytywnie nastawionej do świata gąbce morskiej oraz jego przyjaciół.

Yummy for Mummy Yummy for Mummy

Yummy for Mummy

Propozycja dla nieco starszych dzieci. Program, który łączy naukę angielskiego i gotowania. Dzieciaki poznają wiele ciekawych przepisów, a przy okazji wiele ciekawych słówek.

Lisek Pablo Lisek Pablo

Lisek Pablo

2 sezony, 38 odcinków

Dla przedszkolaków

Mały Pablo to najbardziej psotny i wścibski, ale zarazem najodważniejszy lisek. Wraz ze swoim rodzeństwem Popi i Pako wyrusza ze swego bezpiecznego domku do nieznanego i niebezpiecznego miasta. Zobaczcie sami, jakie przygody i niespodzianki czekają na nich podczas tej wyprawy. To będzie niezapomniane spotkanie ze wspaniałym i zaskakującym światem ludzi.

Denver Ostatni Dinozaur Denver Ostatni Dinozaur

Denver Ostatni Dinozaur

16 odcinków

Dla dzieci 6-10 lat

Serial animowany o grupie przyjaciół, która przypadkiem natrafia na wielkie jajo, z którego wykluwa się dinozaur Denver. Na bohaterów czeka mnóstwo przygód i zabawnych sytuacji wywołanych przybyciem Denvera, który staje się ich najlepszym przyjacielem.

Przyjaciele z Kieszonkowa Przyjaciele z Kieszonkowa

Przyjaciele z Kieszonkowa

52 odcinki

Dla przedszkolaków

Serial opowiada o niezwykłych przygodach pewnej, ośmioletniej dziewczynki imieniem Flo i jej pieska Magic'a, którzy mieszkają w Kieszonkowie i muszą pełnić obowiązki kociej księżniczki Ami, którą zła siostra Ima wysłała do „prawdziwego świata”. Razem przeżywają niesamowite i magiczne przygody.

Lusia Lusia

Lusia

52 odcinki

Dla przedszkolaków

Jak większość dzieci Lusia nie przepada za odrabianiem prac domowych i pomaganiem w domu. Zdecydowanie woli upraszczać sobie życie. Okazuje się jednak, że nawet pozornie najłatwiejszy sposób rozwiązywania problemów wymaga staranności i wysiłku. Lusia ma wspaniałych przyjaciół, młodszego brata Pawełka, koleżankę Janinkę oraz pieska Finka. Zawsze może liczyć na ich pomoc.

Nowe przygody Madeline Nowe przygody Madeline

Nowe przygody Madeline

13 odcinków

Dla przedszkolaków

Serial animowany opowiada o 12 dziewczynkach, wychowujących się w domu dziecka w Paryżu. Główna bohaterka – Madeline – zamiast bawić się ze swoimi koleżankami, próbuje rozwiązywać zagadki, szukać zagubionych psów czy też łapać przestępców. Przygodom Madeline towarzyszą wesołe piosenki i piękne widoki Paryża.

To Timmy To Timmy

To Timmy

26 odcinków

Dla przedszkolaków

Timmy to uroczy baranek, który ciągle wpada na zwariowane pomysły i wraz z przyjaciółmi z przedszkola uczy się nowych umiejętności.

Malusińscy Malusińscy

Malusińscy

13 odcinków

Dla dzieci 6-10 lat

Serial opowiada o rodzinie Malusińskich – ludziach, którzy mieszkają w ścianach domu. Muszą się chować przed dużymi ludźmi, a zwłaszcza przed Łowcą – czarnym charakterem. Kiedy są w tarapatach, z kłopotów ratuje ich Duży Henry – chłopiec, który musi ukrywać przed rodzicami tajemnicę o istnieniu swoich małych przyjaciół.

Witaj Franklin Witaj Franklin

Witaj Franklin

13 odcinków

Dla przedszkolaków

Animowany serial, który przedstawia przygody Franklina i jego przyjaciół. Franklin każdego dnia stawia czoło różnym problemom, które koniec końców uczą go wielu przydatnych rzeczy i cennych wartości.

Inspektor Gadżet Inspektor Gadżet

Inspektor Gadżet

26 odcinków

Dla dzieci 6-10 lat

Bohaterem jest wyjątkowy detektyw Inspektor Gadżet, który wraz ze swą siostrzenicą Penny i psem Łepkiem tropią złowrogiego Doktora Klaufa, chcącego przejąć władzę nad światem. Każdy odcinek jest pełen humoru i ma zawsze dobre zakończenie.

Łebski Harry Łebski Harry

Łebski Harry

16 odcinków

Dla dzieci 6-10 lat

Łebski Harry to kot, który planuje przeżyć swoje życie na pełnych obrotach. Ma w zanadrzu mnóstwo sztuczek i ciągle płata innym żartobliwe figle. Mimo to Łebski Harry jest kotem o wrażliwej naturze. Kiedy zaczyna myśleć o miłości, zawsze u jego boku pojawia się Sonja, piękna biała kotka.

Audiobooki
El Marginal Alicja w Krainie Czarów Lewis Carroll czyta: Joanna Pach-Żbikowska
El Marginal Ania z Avonlea Lucy Maud Montgamary czyta: Joanna Pach-Żbikowska
El Marginal Ania z Zielonego Wzgórza Lucy Maud Montgamary czyta: Joanna Pach-Żbikowska
El Marginal Skunks Cezary i balon złości Roksana Jędrzejewska-Wróbel czyta: Roksana Jędrzejewska-Wróbel
El Marginal Baśniobór - Tajemice Smoczego Azylu Brandon Mull czyta: Janusz Zadura
El Marginal Baśniobór Brandon Mull czyta: Janusz Zadura
El Marginal Baśniobór - Gwiazda Weczorna Wschodzi Brandon Mull czyta: Janusz Zadura
El Marginal Baśniobór - Plaga Cieni Brandon Mull czyta: Janusz Zadura
El Marginal Krokodyl Roman i jajko na twardo Roksana Jędrzejewska-Wróbel czyta: Roksana Jędrzejewska-Wróbel
El Marginal Ludwik czy Ludwika i co z tego wynika Roksana Jędrzejewska-Wróbel czyta: Roksana Jędrzejewska-Wróbel
El Marginal Mity Greckie Wanda Markowska czyta: Roch Siemianowski
El Marginal W pustyni i w puszczy Henryk Sienkiewicz czyta: Stanisław Biczysko
El Marginal Panda Barbara mówi "nie" Roksana Jędrzejewska-Wróbel czyta: Roksana Jędrzejewska-Wróbel
El Marginal Wieczorynki z kotem Miśkiem Anna Onichimowska czyta: Janusz Zadura
El Marginal Żaba Eugenia i ocean uczuć Roksana Jędrzejewska-Wróbel czyta: Roksana Jędrzejewska-Wróbel
El Marginal Czarnoksiężnik z Krainy Oz L. Frank Baum czyta: Anna Apostolakis
El Marginal Kacper Kacper z Szuflady Grzegorz Kasdepke czyta: Wojciech Chorąży
El Marginal Koci taksówkarz Sari Peltoniemi czyta: Joanna Pach-Żbikowska
El Marginal Kocie Historie Tomasz Trojanowski czyta: Jarosław Boberek
El Marginal Opowiadania i bajki Grzegorz Kasdepke czyta: Janusz Zadura
El Marginal Tajemniczy ogród Frances Hodgson Brunett czyta: Anna Szawiel
El Marginal Wieczorynki z żółwiem Antosiem Anna Onichimowska czyta: Janusz Zadura
El Marginal Zemsta Budzika Kazimierz Szymeczko czyta: Joanna Pach
Jak skorzystać z pakietu Strefa dzieci?
 
Musisz posiadać telewizję
cyfrową
w Multimedia
Polska i dekoder
obsługujący usługi na
żądanie.
 
Wybierz przycisk VOD
na swoim pilocie.
 
Przejdź do zakładki
Pakiety.
4
Przejdź do katalogu
Strefa Dzieci i uruchom
wybrany film.

Nie jesteś klientem Multimedia Polska?

 
Zamów telewizję i wybierz pakiet VOD Strefa Dzieci.

Pomocne pytania

Jak korzystać z VOD?

Jeżeli chcesz zobaczyć, jak korzystać z VoD, obejrzyj krótki film instruktażowy

Jak uzyskać dostęp do pakietu VOD Strefa Dzieci?

Wystarczy posiadać usługę telewizji cyfrowej Multimedia Polska i dekoder obsługujący usługi VOD oraz zamówić pakiet Strefa Dzieci. Zamówienie można złożyć, kontaktując się z nami pod numerem 345 345 345, w najbliższym BOK lub logując się do eBOK

Jak mogę skorzystać z pakietu Strefa Dzieci?

Wejdź w menu VOD na swoim dekoderze, przejdź do katalogu Strefa Dzieci i uruchom wybrany film. Każdy film można odtwarzać wielokrotnie, bez ograniczeń i dodatkowych opłat.

Jakie są opłaty za pakiet Strefa Dzieci?

Strefa Dzieci jest pakietem abonamentowym. Miesięczna opłata uprawnia do oglądania wszystkich filmów i seriali zawartych w katalogu VOD Strefa Dzieci. Za pojedyncze wypożyczenia z tego katalogu nie są pobierane dodatkowe opłaty. Przez cały czerwiec 2016 Abonenci telewizji cyfrowej Multimedia Polska korzystający z dekoderów obsługujących usługi na żądanie otrzymują - nieodpłatnie - dostęp do treści zawartych w Pakiecie Strefa Dzieci (w ramach tzw. otwartego okna). Aktywacja pakietu w tym okresie możliwa jest przez Call Center, w BOK lub przez eBOK

Na jakich urządzeniach dostępna jest Strefa Dzieci?

Katalog dostępny jest tylko na dekoderach obsługujących usługi na żądanie (tj. dekodery HD i dekodery HD z nagrywarką). Nie jest dostępny na modułach CAM oraz na dekoderach SD i HD podstawowy. W tych przypadkach, wraz zamówieniem Pakietu Strefa Dzieci, konieczna jest zatem zmiana dekodera. Zamówienie zmiany dekodera można złożyć kontaktując się z Call Center lub w najbliższym BOK Multimedia Polska.