Czy jesteś klientem Multimedia Polska?

Twoje zgłoszenie

Napisz wiadomość
Wybierz plik > Zmień plik >
Plik musi być mniejszy niż 5MB

Twoje dane

Podaj numer klienta
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny numer telefonu
Wprowadź prawidłowy adres e-mail

Adres świadczenia usługi

Podaj miasto
Podaj kod pocztowy
Podaj nazwę ulicy
Podaj numer

Pozwól nam przetwarzać Twoje dane

Zgoda na przetwarzanie danych
Prosimy o wyrażenie jednorazowej zgody na przetwarzanie danych

na kierowanie informacji mających na celu promowanie Multimedia Polska z siedzibą w Gdyni przy ul. Wendy7/9, 81-341 Gdynia (dalej: Operator) i jego usług w drodze marketingu bezpośredniego, w tym za pomocą automatycznych systemów wywołujących na mój numer telefonu.

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych

na kierowanie informacji mających na celu promowanie Multimedia Polska z siedzibą w Gdyni przy ul. Wendy 7/9, 81-341 Gdynia (dalej: Operator) i jego usług w drodze marketingu bezpośredniego, w tym za pomocą automatycznych systemów wywołujących na mój adres e-mail.

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych
Nota informacyjna:

Niniejsza nota zawiera informacje, których podanie jest wymagane przepisami art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) i jest przekazywana Abonentowi przy zawarciu Umowy Abonenckiej z Mul media Polska S.A.

To pole jest wymagane.

Szanowny Kliencie, ponieważ nie wyraziłeś zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Multimedia Polska SA z siedzibą w Gdyni przy ul. Wendy 7/9, 81-341 Gdynia (dalej: Operator) w celu promowania Operatora i jego usług w drodze marketingu bezpośredniego, w tym za pomocą automatycznych środków wywołujących, Operator oświadcza, że Twoje dane osobowe z formularza zgłoszeniowego nie zostały zarejestrowane. Operator oświadcza, że w świetle braku danych osobowych nie ma możliwości złożenia oferty na swoje usługi. W przypadku dalszego zainteresowania ofertą Operatora uprzejmie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 345 345 345 lub o udanie się do lokalnego Biura Obsługi Klienta Operatora.