Szukasz idealnego prezentu na Dzień Kobiet?

Sprawdź ofertę telefonii
komórkowej!


Rozmowy, SMSy, MMSy

BEZ LIMITU!*

Internet

2GB

Wszystko za

14,99 zł/mies.

z eFakturą w opcji z bonusem krajowym**

18,99 zł/mies.

bez eFaktury w opcji z bonusem krajowym**

Aktywacja 19 zł.

Mamy również ofertę ze smartfonem Kruger&Matz MOVE 8

Jesteś zainteresowany ofertą?
Przekaż nam swoje dane, a my oddzwonimy!
Podaj Imię
Podaj numer telefonu

Preferowana godzina kontaktu

Proszę o wyrażenie zgody
Proszę o wyrażenie zgody
Dziękujemy!
Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie
pod numer podany w formularzu.

 

Oferta promocyjna telefonii komórkowej Multimedia Polska S.A. ograniczona czasowo. Oferta dostępna także dla obecnych Klientów Operatora, z wyłączeniem Abonentów telefonii komórkowej. Liczba usług telefonii komórkowej dla jednego Uczestnika jest ograniczona do 5. Minimalny okres korzystania z usługi wynosi 23 pełne miesiące kalendarzowe. Po okresie rabatów opłaty zgodne z Cennikiem Operatora. Rabat obowiązuje w miesiącu aktywacji usługi i przez kolejne 23 pełne miesiące kalendarzowe. Szczegóły w Regulaminie Promocji na multimedia.pl oraz w BOK Multimedia Polska.

* Dotyczy połączeń z numerami krajowych sieci stacjonarnych i komórkowych oraz SMS-ów i MMS-ów pod numery krajowych sieci komórkowych, bez usług w roamingu (w krajach spoza obszaru EOG), połączeń międzynarodowych i usług o podwyższonej opłacie.

** Bonus krajowy oznacza, że podana kwota abonamentu obowiązuje gdy w okresie rozliczeniowym poprzedzającym naliczenie abonamentu Abonent nie korzystał z połączeń głosowych lub SMS lub MMS wykonanych lub odbieranych lub transmisji danych, zrealizowanych w roamingu międzynarodowym na terenie krajów należących do EOG.