Telefon komórkowy

NAJTAŃSZA OFERTA
NA RYNKU*!

Skorzystaj z nowej superoferty. Teraz telefonia komórkowa Multimedia Polska w wyjątkowo atrakcyjnej cenie - już od 14,99 zł/mies. z eFakturą w opcji z bonusem krajowym. Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu z dodatkowym pakietem internetu mobilnego. Działamy na sieci Plus.

* Wg rankingu KOMORKOMAT.pl stan na dzień 17.08.2018r.
Oferta dla nowych Klientów

 
 
 
 

 

 
Abonament z eFakturą i bonusem krajowym Opłata miesięczna uwzględnia rabat za korzystanie z e-faktury oraz bonus krajowy (klienci, którzy nie korzystają z usług w roamingu w krajach Unii Europejskiej, Islandii, Lichtensteinie oraz Norwegii posiadają rabat w opłacie za abonament w wysokości 10 zł w danych okresie rozliczeniowym)
Ilość minut w pakiecie Dotyczy połączeń z numerami krajowych sieci stacjonarnych, komórkowych oraz SMS-ów i MMS-ów pod numery krajowych sieci komórkowych, bez usług w roamingu (w krajach spoza obszaru EOG), połączeń międzynarodowych i usług o podwyższonej opłacie.
SMS Dotyczy połączeń z numerami krajowych sieci stacjonarnych, komórkowych oraz SMS-ów i MMS-ów pod numery krajowych sieci komórkowych, bez usług w roamingu (w krajach spoza obszaru EOG), połączeń międzynarodowych i usług o podwyższonej opłacie.
MMS Dotyczy połączeń z numerami krajowych sieci stacjonarnych, komórkowych oraz SMS-ów i MMS-ów pod numery krajowych sieci komórkowych, bez usług w roamingu (w krajach spoza obszaru EOG), połączeń międzynarodowych i usług o podwyższonej opłacie.
Pakiet danych
Aktywacja
14,99 zł/mies. W cenie abonamentu połączenia z numerami krajowych sieci stacjonarnych i komórkowych, SMS-y i MMS-y pod numery krajowych sieci komórkowych (bez usług w roamingu w krajach spoza obszarów EOG, połączeń międzynarodowych i usług o podwyższonej opłacie) oraz pakiet internetowy 2GB.
Bez limitu
Bez limitu
Bez limitu
2 GB
19 zł
19,99 zł/mies. W cenie abonamentu połączenia z numerami krajowych sieci stacjonarnych i komórkowych, SMS-y i MMS-y pod numery krajowych sieci komórkowych (bez usług w roamingu w krajach spoza obszarów EOG, połączeń międzynarodowych i usług o podwyższonej opłacie) oraz pakiet internetowy 10GB.
Bez limitu
Bez limitu
Bez limitu
10 GB
19 zł
24,99 zł/mies. W cenie abonamentu połączenia z numerami krajowych sieci stacjonarnych i komórkowych, SMS-y i MMS-y pod numery krajowych sieci komórkowych (bez usług w roamingu w krajach spoza obszarów EOG, połączeń międzynarodowych i usług o podwyższonej opłacie) oraz pakiet internetowy 20GB.
Bez limitu
Bez limitu
Bez limitu
20 GB
19 zł

 

**Dotyczy połączeń z numerami krajowych sieci stacjonarnych i komórkowych oraz SMS-ów i MMS-ów pod numery krajowych sieci komórkowych, bez usług w roamingu
(w krajach spoza obszaru EOG), połączeń międzynarodowych i usług o podwyższonej opłacie.
Okres obowiązywania rabatów to miesiąc aktywacji + 23 pełne miesiące. Minimalny okres korzystania z usługi wynosi 23 pełne miesiące. Oferta telefonii komórkowej Multimedia Polska ograniczona czasowo dla osób zawierających nową umowę. Po upływie rabatów opłaty zgodne z Cennikiem Operatora. Regulamin promocji w BOK Multimedia Polska oraz na multimedia.pl Bonus krajowy oznacza, że podana kwota abonamentu obowiązuje gdy w okresie rozliczeniowym poprzedzającym naliczenie abonamentu Abonent nie korzystał z połączeń głosowych lub SMS lub MMS wykonanych lub odebranych lub transmisji danych, zrealizowanych w roamingu międzynarodowymna terenie krajów należących do EOG.

Usługi dodatkowe pozwolą Ci rozmawiać z bliskimi
w preferowany przez Ciebie sposób

 

PRZENIESIENIE NUMERU
DODATKOWY PAKIET DANYCH
ZASIĘG
KODY JEDNORAZOWE
BEZPIECZNY INTERNET

Przeniesienie numeru

Przeniesienie numeru do Multimedia jest bardzo proste. Wybierz interesującą Cię ofertę, złóż wniosek o przeniesienie numeru oraz pełnomocnictwo, podpisz umowę, a my załatwimy za Ciebie wszystkie formalności!

Pakiet danych

Powiększ swój limit danych. Masz do wyboru pakiety:
200 MB, 500MB, 1 GB, 2 GB, 5 GB, 10 GB, 20 GB, 30 GB lub 60 GB.

Zasięg

Dzięki współpracy z siecią PLUS możesz cieszyć się zasięgiem, do którego dostęp może mieć prawie 99% mieszkańców Polski.

sprawdź >

Kody jednorazowe

Zarządzaj usługami, zamawiaj nowe pakiety i zmieniaj ustawienia za pomocą krótkich kodów!

sprawdź >

Emil - Bezpieczny Internet

To aplikacja, która zabezpiecza Twoje dane.
Teraz również może być zainstalowana w Twoim telefonie komórkowym.
Chroń swoje dane z "Emilem".

Dowiedz się więcej >