Telefon komórkowy

NAJTAŃSZA OFERTA
NA RYNKU*!

Skorzystaj z nowej superoferty. Teraz telefonia komórkowa Multimedia Polska w wyjątkowo atrakcyjnej cenie - już od 14,99 zł/mies. z eFakturą w opcji z bonusem krajowym. Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu z dodatkowym pakietem internetu mobilnego. Działamy na sieci Plus.

* Wg rankingu KOMORKOMAT.pl stan na dzień 17.08.2018r.
Oferta dla nowych Klientów

 
 
 
 

 

 
Abonament z eFakturą
Ilość minut w pakiecie Dotyczy połączeń z numerami krajowych sieci stacjonarnych, komórkowych oraz SMS-ów i MMS-ów pod numery krajowych sieci komórkowych, bez usług w roamingu (w krajach spoza obszaru EOG), połączeń międzynarodowych i usług o podwyższonej opłacie.
SMS Dotyczy połączeń z numerami krajowych sieci stacjonarnych, komórkowych oraz SMS-ów i MMS-ów pod numery krajowych sieci komórkowych, bez usług w roamingu (w krajach spoza obszaru EOG), połączeń międzynarodowych i usług o podwyższonej opłacie.
MMS Dotyczy połączeń z numerami krajowych sieci stacjonarnych, komórkowych oraz SMS-ów i MMS-ów pod numery krajowych sieci komórkowych, bez usług w roamingu (w krajach spoza obszaru EOG), połączeń międzynarodowych i usług o podwyższonej opłacie.
Pakiet danych
Aktywacja
14,99 zł/mies
Bez limitu
Bez limitu
Bez limitu
2 GB
19 zł
19,99 zł/mies
Bez limitu
Bez limitu
Bez limitu
10 GB
19 zł
24,99 zł/mies
Bez limitu
Bez limitu
Bez limitu
20 GB
19 zł

 

**Dotyczy połączeń z numerami krajowych sieci stacjonarnych i komórkowych oraz SMS-ów i MMS-ów pod numery krajowych sieci komórkowych, bez usług w roamingu
(w krajach spoza obszaru EOG), połączeń międzynarodowych i usług o podwyższonej opłacie.
Okres obowiązywania rabatów to miesiąc aktywacji + 23 pełne miesiące. Minimalny okres korzystania z usługi wynosi 23 pełne miesiące. Oferta telefonii komórkowej Multimedia Polska ograniczona czasowo dla osób zawierających nową umowę. Po upływie rabatów opłaty zgodne z Cennikiem Operatora. Regulamin promocji w BOK Multimedia Polska oraz na multimedia.pl Bonus krajowy oznacza, że podana kwota abonamentu obowiązuje gdy w okresie rozliczeniowym poprzedzającym naliczenie abonamentu Abonent nie korzystał z połączeń głosowych lub SMS lub MMS wykonanych lub odebranych lub transmisji danych, zrealizowanych w roamingu międzynarodowymna terenie krajów należących do EOG.

Usługi dodatkowe pozwolą Ci rozmawiać z bliskimi
w preferowany przez Ciebie sposób

 

PRZENIESIENIE NUMERU
DODATKOWY PAKIET DANYCH
ZASIĘG
KODY JEDNORAZOWE

Przeniesienie numeru

Przeniesienie numeru do Multimedia jest bardzo proste. Wybierz interesującą Cię ofertę, złóż wniosek o przeniesienie numeru oraz pełnomocnictwo, podpisz umowę, a my załatwimy za Ciebie wszystkie formalności!

Pakiet danych

Powiększ swój limit danych. Masz do wyboru pakiety:
200 MB, 500MB, 1 GB, 2 GB, 5 GB, 10 GB, 20 GB, 30 GB lub 60 GB.

Zasięg

Dzięki współpracy z siecią PLUS możesz cieszyć się zasięgiem, do którego dostęp może mieć prawie 99% mieszkańców Polski.

Sprawdź >

Kody jednorazowe

Zarządzaj usługami, zamawiaj nowe pakiety i zmieniaj ustawienia za pomocą krótkich kodów!

Sprawdź >