Aktualności

Zmiana w ofercie programowej

22.12.2016

Informujemy, że od 2 stycznia 2017 r. nadawany z MUX-2 program Polsat Sport News zmienia nazwę na Super Polsat. Zgodnie z decyzją Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji z tym dniem modyfikacji ulegnie nie tylko nazwa programu ale również jego charakter.

W związku z powyższym 2 stycznia w pakietach telewizji cyfrowej: StartBox, StartBox Plus, Minibox, SuperBox i MaxBox oraz w telewizji analogowej (w wybranych lokalizacjach) – kanał Super Polsat zastąpi dotychczasowy Polsat Sport News.

Jednocześnie informujemy, że 31 grudnia 2016 roku decyzją nadawcy zostaje całkowicie wycofany z dystrybucji kanał Orange Sport. W jego miejsce od 02 stycznia włączony zostanie kanał Polsat Sport News.


LOGO_SUPER_POLSAT_COLOUR_RGB.jpg

W ramówce nowej stacji znajdą się programy informacyjne, filmy oraz seriale i formaty znane telewidzom z głównej anteny Polsatu m.in. „Top Chef” oraz „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”, które będą emitowane w popołudniowym paśmie od poniedziałku do piątku. Po nich na antenie Super Polsatu zagoszczą programy taneczne i muzyczne: „Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami”, „Must be the Music. Tylko Muzyka”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, „Celebrity Splash”, a także seriale: „Przyjaciółki”, „Hotel 52” oraz „Szpilki na Giewoncie”. W Super Polsat transmitowane będą również wydarzenia sportowe, a także koncerty wyprodukowane przez Telewizję Polsat. W codziennym paśmie porannym pojawią  się filmy animowane dla najmłodszych.  70 proc. pozycji z ramówki będzie dostępnych dla osób z dysfunkcją narządu wzroku (poprzez audiodeskrypcję) oraz słuchu (poprzez napisy czy lektora języka migowego).