Świat Mariah

08.12.2016

Gala KSW

Mariah Carey prezentuje się widzom kanału E! w ośmioczęściowym reality show, w którym towarzyszymy jej w przygotowaniach do tournée po Europie i Afryce zatytułowanym "Sweet Sweet Fantasy".

5 oktaw, 200 milionów sprzedanych płyt, 5 nagród Grammy, 18 milinów dolarów za udział w "Idolu", 2 śluby, 2 dzieci. Czy w tych liczbach da się zamknąć fenomen diwy, zjawiska i po prostu jednej z największych gwiazd, jakie kiedykolwiek tworzyły muzykę pop?

Carey wiedziała od zawsze, że śpiew jest jej przeznaczeniem. Na pewno zamiłowanie do muzyki i występów odziedziczyła w genach. Jej matka była śpiewaczką operową, a także nauczycielką śpiewu. Jedno z niewielu wspomnień piosenkarki, związanych z ojcem, to wspomnienie tego, jak zabraniał jej śpiewać przy stole. Wobec srogiego zakazu mała Mimi postanowiła śpiewać... na stole w pokoju obok. Także w szkole uważano, że powinna bardziej przyłożyć się do nauki. Jaka była odpowiedź Carey? "Widocznie nie słyszeli, jak śpiewam".

W poprzednim roku ogłoszona, że Mariah Carey da serię koncertów w kasynie w Las Vegas. Równocześnie piosenkarka opublikowała album "#1 to Infinity" zawierający jej największe przeboje i nowe nagranie "Infinity".
W grudniu 2015 roku gwiazda ogłosiła europejską trasę koncertową, pierwszą po kilkunastu latach. Trasie towarzyszyły kamery, które dokumentowały życie za sceną, w garderobie, na sali prób. Tak powstały zdjęcia do serialu dokumentalnego "Świat Mariah".

Dzięki produkcji stworzonej przez E! Entertainment i Bunim/Murray Productions poznamy życie piosenkarki z dala od medialnego zgiełku, a także rodzinę, przyjaciół i krąg najbliższych znajomych. Program będzie emitowany na całym świecie na 17 międzynarodowych kanałach E!, będzie go można oglądać w 153 krajach i w 24 językach. Jak mówi sama Mariah: "Chcę, by ludzie zobaczyli mnie taką, jaka jestem naprawdę".

"Świat Mariah" - premierowe odcinki tylko na kanale E!
w każdą niedzielę o 20:00.