Aktualności

Przed wyjazdem na wakacje pobierz bajki z Multimedia GO!

13.06.2018

Wyjeżdzasz na wakacje?

Teraz możesz pobrać
Bajki dla dziecka
z Multimedia GO!
Teraz dzięki aplikacji Multimedia GO możesz na terenie Polski pobierać bajki na swoje urządzenia mobilne. Oglądaj je bez dostępu do internetu, niezależnie od tego, gdzie jesteś: w górach, nad morzem, w podróży za granicą bądź w hotelu.
Czym jest
Multimedia Go
Multimedia GO to serwis internetowy i aplikacja pozwalające na oglądanie Twoich ulubionych programów telewizyjnych, filmów, bajek i seriali na komputerze, smartfonie i tablecie.
Nie masz jeszcze dostępu do Multimedia GO?
Zadzwoń 345 345 345 i zapytaj konsultanta o darmowe miesiące.
Jak pobrać bajki na urządzenia mobilne?
Jeśli jesteś Abonentem pakietu Strefa Dzieci oraz usługi Multiscreen Multimedia Polska, wystarczy, że:

pobierzesz aplikację Multimedia GO na swoje urządzenie mobilne, w celu jej aktywacji wpiszesz PIN, który znajdziesz na stronie multimediago.pl w zakładce Urządzenia

eBOK screen

wybierzesz interesującą Cię bajkę

eBOK screen

klikniesz ikonę przy dostępnych odcinkach, aby pobrać bajkę na urządzenie mobilne.

eBOK screen
Teraz Twoje dziecko może się cieszyć z oglądania ulubionych bajek bez konieczności połączenia z siecią Internet za pomocą Wi-Fi lub przez transfer danych przez 20 dni (okres licencji).
W ramach dostępu Multiscreen, będącego usługą dodatkową do telewizji cyfrowej Multimedia Polska, Abonent otrzymuje dostęp do programów telewizyjnych w serwisie Multimedia GO. Zakres programów dostępnych w serwisie jest zależny od zakresu posiadanej usługi telewizji cyfrowej. Korzystanie z serwisu jest: ograniczone do terytorium Polski i wymaga dostępu do internetu (z wyjątkiem odtwarzania pobranych wcześniej filmów), co nie wchodzi w zakres usługi. Szczegółowe warunki korzystania z serwisu są dostępne w Regulaminie serwisu Multimedia GO na multimediago.pl.