Aktualności

Platforma tvo –twoje video oferty rozpoczyna współpracę z siecią Multimedia Polska S.A.

25.10.2017

W dniu 24 października 2017 roku kanał telewizyjny tvo – twoje video oferty został włączony do oferty dostawcy usług multimedialnych Multimedia Polska S.A. Operator udostępnia go na bardzo atrakcyjnej 12 pozycji.

Multimedia Polska jest jednym z czołowych ogólnopolskich operatorów telekomunikacyjnych dostarczających usługi telewizji, internetu i telefonii dla klientów indywidualnych i biznesowych. Grupa Multimedia Polska świadczy usługi dla blisko 800 000 klientów.

Kanał telewizyjny tvo – twoje video oferty jest częścią nowoczesnej platformy „home shopping”, która rozpoczęła działalność na początku października 2017 roku.  Jest nadawany w systemie całodobowym, dotychczas na platformie Cyfrowego Polsatu oraz na żywo na stronie tvo.pl. Rozpoczęcie współpracy z Multimedia Polska daje kanałowi tvo 40% łącznego zasięgu kablowego i satelitarnego dystrybuowanego w pakietach cyfrowych.

Michał Cieśla, Prezes Zarządu TVO Sp. z o.o. powiedział:

Kanał telewizyjny tvo to jeden z trzech – obok internetu i technologii mobilnych –podstawowych filarów, na których opieramy naszą platformę „home shopping”. Od samego początku chcieliśmy, aby w sferze identyfikacji wizualnej, układu ramówki i prezentowanych w nim treści odróżniał się od stereotypu kanału „telesprzedażowego”. Postawiliśmy na profesjonalną oprawę graficzną, czytelny układ programu, który odpowiada podziałowi na kategorie produktów w naszej ofercie: dom, ogród, gotowanie, moda, sport, uroda, zdrowie, elektronika i motoryzacja. W sferze treści telewizyjnej w tvo planujemy uruchomić własne studia oraz pasma „na żywo”. Od startu stawiamy na własne produkcje promujące nasze własne marki. Kanał tvo to także doskonałe miejsce do prezentacji produktów i usług naszych partnerów biznesowych. Kierujemy ofertę współpracy do wszystkich firm, które mogą być zainteresowane taką formą promocji. Podpisanie umowy o współpracy z tak istotnym operatorem jak Multimedia Polska S.A. to dla nas bardzo ważny krok na drodze zbudowania dla tvo pełnego zasięgu kablowego i satelitarnego.

Edyta Bukowska, Dyrektor Departamentu Programmingu Multimedia Polska powiedziała:

W Polsce rynek „home shoppingu” nie jest jeszcze w pełni zagospodarowany. tvo to kanał z dużym potencjałem i dobrym pomysłem. Nadawca już w pierwszym roku ma oferować ponad 1000 produktów z różnych branż. Do tego daje klientom bezpłatną infolinię, rozłożenie płatności na raty czy 120 dni na zwrot. Jesteśmy przekonani, że ta propozycja spotka się z dobrym przyjęciem przez naszych abonentów.

Informacje o Multimedia Polska SA

Multimedia Polska SA to czołowy ogólnopolski dostawca usług telekomunikacyjnych – telewizji cyfrowej, szybkiego internetu stacjonarnego i mobilnego z pakietem bezpieczeństwa, a także telefonii stacjonarnej i mobilnej. Wśród kompleksowych usług dla domu spółka oferuje również: ubezpieczenie mieszkania, wideo monitoring, energię elektryczną oraz gaz. Szczegółowe informacje dostępne są na multimedia.pl oraz facebook.com/MultimediaPolskaSA.