Oglądaj jak chcesz
i kiedy chcesz

Stoisz? Siedzisz? Serwis Multimedia GO daje
możliwość oglądania telewizji w dowolnym miejscu i czasie.
Tak, jak Ci wygodnie. W domu i poza domem.
Na komputerze, smartfonie i tablecie.


Jesteś naszym klientem?
     oglądaj teraz >

Oglądaj, gdzie chcesz

Podróżuj ze swoimi ulubionymi programami!

Multiscreen daje Ci możliwość oglądania ramówki online,
na żywo, na wielu urządzeniach. Gdziekolwiek jesteś,
możesz oglądać swoje ulubione programy i filmy!
Wystarczy dostęp do internetu i smartfon lub tablet. Wymagana prędkość transmisji nie mniej niż 2 Mb/s (dotyczy komputera lub odbiornika TV) lub 512 Kb/s (dotyczy tabletów lub smartfonów). Z usługi można korzystać jedynie na terytorium Polski. Użytkownik może zarejestrować w serwisie maksymalnie 4 urządzenia. Dostęp do treści jest możliwy z użyciem nie więcej niż 2 urządzeń jednocześnie.


Ponad 100 kanałów     Niektóre kanały mogą być niedostępne ze względów licencyjnych lub być dostępne w lokalu, w którym podłączona jest stacjonarna telewizja cyfrowa Multimedia.

Sprawdź, które kanały ze swojego pakietu możesz
oglądać online.

Rozwiń listę kanałów

StartGO
MiniGO
SuperGO
MaxGO

Kanały HD

LOGO Adventure HD [MM GO]

Adventure HD to kanał dokumentalny, w którym można oglądać programy o charakterze przygodowym.

LOGO Polsat Sport News HD [MM GO]

Polsat Sport News to sportowy newsowy kanał informacyjny. Głównym elementem programu jest 5 minutowy serwis "Sport Flash" nadawany premierowo o 7.00, 9.00, 11.00 i 12.00. A następnie co godzinę między 15.00 a 21.00. Drugim istotnym elementem programu są relacje na żywo z siatkarskiej Plus Ligi, piłki ręcznej, tenisowego Wimbledonu czy golfowego British Open. Ofertę kanału dopełnia sportowa publicystyka: "Cafe Futbol", "Kulisy sportu", "Atleci", "Futbol Mundial", "Magazyn Golfowy", "Magazyn LIGA", czy magazyny FIS - narciarski, freestylowy oraz snowbordowy.

UWAGA: W usłudze Multiscreen (w serwisie Multimedia GO) kanał dostępny tylko w lokalu abonenta.

LOGO Power TV [MM GO]

Power TV to pierwszy polski kanał muzyczno-rozrywkowy w jakości HD.

LOGO Top Kids HD [MM GO]

TOP KIDS HD – nowy kanał tematyczny z kultowymi serialami animowanymi dla dzieci i nie tylko.
Na antenie TOP KIDS prezentowane są kultowe seriale animowane z lat 80. i 90. w cyfrowo odrestaurowanych wersjach. Znalazły się tu takie seriale animowane jak np. Inspektor Gadżet, Dennis Rozrabiaka, Łebski Harry, Denver Ostatni Dinozaur, Babar, Witaj Franklin, Malusińscy, Troskliwe Misie czy Zwariowana Szkoła Latającego Nosorożca.

LOGO TVN HD [MM GO]

Ogólnopolska stacja telewizyjna nadawana w jakości High Definition, prezentująca programy rozrywkowe i informacyjne.

LOGO TVP 1 HD [MM GO]

TVP 1 HD o główny program telewizji publicznej z mocną stroną informacyjną i publicystyczną, nadawany w jakości High Definition. W ofercie kanału można znaleźć programy dla dzieci i młodzieży, programy rozrywkowe, polskie seriale obyczajowe i komediowe oraz programy dokumentalne. Stacja transmituje także wydarzenia kulturalne i sportowe.

UWAGA: W usłudze Multiscreen (w serwisie Multimedia GO) kanał dostępny tylko w lokalu abonenta.

LOGO TVP 2 HD [MM GO]

Drugi program telewizji publicznej. Wizytówką stacji są imprezy kulturalne i rozrywkowe, widowiska, koncerty i festiwale prezentujące różnobarwną kulturę. Program „Dwójki” to także film, dokument, reportaż. Kinomani znajdą tu najwybitniejsze obrazy polskiej i światowej kinematografii.

UWAGA: W usłudze Multiscreen (w serwisie Multimedia GO) kanał dostępny tylko w lokalu abonenta.

LOGO TVN Fabuła HD [MM GO]

TVN Fabuła HD to kanał z bogatą ofertą filmowo - serialową. Obok znanych i lubianych seriali telewizyjnych produkcji TVN, seriali zagranicznych i filmów w ofercie programowej TVN Fabuła HD znajdą się autorskie programy adresowane do miłośników kina z najświeższymi informacjami o premierach filmowych, wydarzeniach ze świata rozrywki, celebrytach i gwiazdach ekranu.

LOGO Polsat HD [MM GO]

POLSAT HD to pierwsza niezależna stacja telewizyjna w Polsce. Obecnie jest jedną z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych marek w Polsce. Najmocniejszymi filarami stacji są: doskonała rozrywka, pasjonujące kino, rzetelna i szybka informacja oraz emocjonujący sport. Oferta programowa budowana jest głównie w oparciu o własne marki serialowe połączone z bogatym portfolio filmów fabularnych, seriali zagranicznych i doskonałej rozrywki na światowym poziomie.

LOGO Tele 5 HD [MM GO]

Stacja nadaje program o charakterze rozrywkowym. W bogatej ofercie programowej widzowie znajdą seriale i filmy: sensacyjne, science-fiction, komediowe, kryminalne, obyczajowe, thrillery, horrory, dramaty. Obok dużych produkcji kina europejskiego i amerykańskiego, stacja prezentuje autorskie programy publicystyczne, kulturalne i rozrywkowe.

LOGO TV Silesia HD [MM GO]

TV Silesia HD to stacja o zasięgu ogólnopolskim promująca uniwersalne treści. W ofercie programowej znajdują się propozycje skierowane do widza ze wszystkich regionów Polski: rzetelne informacje, audycje lifestylowe, muzyczne, o zdrowiu, ekonomii oraz programy dla dzieci.

LOGO Comedy Central HD [MM GO]

Comedy Central HD to kanał komediowy, stworzony z myślą o wielbicielach dobrego humoru, skierowany do widowni między 16 a 49 rokiem życia. Stacja prezentuje najzabawniejsze seriale, które podbiły serca milionów widzów na całym świecie, a także polskie hity komediowe. Comedy Central HD to także kultowe kreskówki i programy satyryczne.

LOGO Teletoon+ HD [MM GO]

TeleTOON HD to telewizja dla dzieci w wieku szkolnym. Stacja pokazuje popularne wśród dzieci na całym świecie seriale animowane i aktorskie z największych europejskich wytwórni. teleTOON+ śledzi wszystkie sprawy i tematy interesujące młodych widzów i zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie! Autorskie produkcje własne zachęcają dzieci do aktywności pozaszkolnych.

LOGO MiniMini+ HD [MM GO]

MiniMini+ HD uczy maluchy poprzez zabawę. Programy pokazywane na antenie są starannie dobierane pod kątem posiadanych walorów edukacyjnych – prezentują małym widzom pozytywne wzorce, pogłębiają ich wiedzę na temat świata, poszerzają słownictwo oraz tłumaczą pojęcia o charakterze abstrakcyjnym. Seriale pokazywane w MiniMini+ wpływają na rozwój intelektualny, emocjonalnym i społeczny maluchów oraz wspierają rodziców w procesie wychowawczym.

LOGO TVN 7 HD [MM GO]

TVN7 HD - kanał telewizyjny o profilu filmowo-serialowym. Oferta programowa tego kanału zawiera atrakcyjne filmy i seriale w jakości HD.

LOGO TVN Style HD [MM GO]

TVN Style HD jest kanałem tematycznym skierowanym do współczesnych kobiet łączących liczne obowiązki zawodowe i rodzinne. Stacja ma charakter poradnikowy. Oferta programowa obejmuje tematykę dotyczącą zdrowia, urody, rodzicielstwa, stylów życia czy gotowania. Stacja oferuje szereg programów własnych oraz wiele znanych i popularnych na świecie programów zagranicznych

LOGO nSport+ HD [MM GO]

Najwyższa jakość kanału sportowego o unikalnej informacyjno-publicystycznej formule programowej.

LOGO E Entertainment HD [MM GO]

E! Entertainment Television to kanał pełen inspirujących i ciekawych osobowości, który prezentuje trendy ze świata mody, filmu, muzyki, sztuki oraz barwnego życia Hollywood. Relacje z czerwonych dywanów, programy typu reality show z gwiazdami oraz codzienna porcja najnowszych informacji ze świata rozrywki i popkultury - to wszystko czeka na widzów E!.

LOGO Travel Channel HD [MM GO]

Travel Channel to światowy lider wśród międzynarodowych kanałów podróżniczych. Nadaje przez 24 godziny na dobę, w 22 językach, w ponad 130 krajach na świecie: w Europie, na Środkowym Wschodzie, w Afryce oraz krajach Azji i Pacyfiku.

LOGO Motowizja HD [MM GO]

Stacją oferuje unikalne i niepowtarzalne programy o szeroko pojętej tematyce motoryzacyjnej. Wszystkie filmy i programy są realizowane z wielką dbałością o każdy szczegół i informacje w nim zawarte. W ofercie stacji można znaleźć pozycje mówiące o historii przemysłu samochodowego, jego współczesności, ekologii, nowinkach oraz porady dla właścicieli czterech i dwóch kółek.

LOGO Discovery Channel HD [MM GO]

Discovery Channel HD to niezależna ramówka i oferta programowa tworzona specjalnie z myślą o polskim widzu i pozwalająca na najlepsze wykorzystanie jakości HD.

LOGO Planete+ HD [MM GO]

Telewizyjny kanał tematyczny, poświęcony filmom dokumentalnym i reportażom przez 7 dni w tygodniu (ok. 22 filmy dziennie). Prezentuje filmy często premierowe, poświęcone historii najnowszej i tej dawniejszej, zagadkom przyrody, aktualnym światowym wydarzeniom, najbardziej zwariowanym wynalazkom.

LOGO TLC HD [MM GO]

Oferta kanału dostosowana jest do potrzeb kobiet, które szukają różnorodnej rozrywki. W jego ofercie znajdują się programy poruszające tematy mody i trendów, urody, gotowania oraz wystroju wnętrz. Można tu znaleźć także programy opisujące trudne sytuacje życiowe dotykające tematów zdrowia i problemów z prawem.

LOGO Eurosport HD [MM GO]

Eurosport HD pozwala na oglądanie wydarzeń sportowych w jakości HD i posiada taką samą ramówkę jak podstawowy kanał Eurosport w wersji SD.

LOGO Stars TV HD [MM GO]

STARS.TV HD to propozycja dla miłośników muzyki rozrywkowej. Program stacji adresowany jest do widzów w wieku od 25 do 55 lat. Oferta kanału obejmuje przeboje lat 60., 70., 80. i 90. oraz hity muzyki współczesnej. Ramówkę STARS.TV wypełniają różne gatunki muzyczne (z wyjątkiem disco polo) prezentowane w blokach tematycznych, jak np.: "Best Ballads", "Best Rock", "Best Polish" czy "Best Party".

LOGO Eurosport 2 HD [MM GO]

Eurosport 2 HD pozwala na oglądanie wydarzeń sportowych w jakości HD i posiada taką samą ramówkę jak Eurosport 2 w wersji SD. Kanał specjalizuje się w relacjach ze sportów drużynowych, przede wszystkim z piłki nożnej z wyłącznymi prawami do Bundesligi na czele. W kanale Eurosport 2 HD relacjonowane są też czołowe wydarzenia znane z anteny Eurosportu, pokazywane równolegle na obydwu kanałach takie jak Australian Open, Roland Garros, US Open, MŚ w snookerze czy PŚ w różnych dyscyplinach zimowych.

LOGO Fight Klub HD [MM GO]

Fightklub to pierwszy polskojęzyczny kanał poświęcony w całości sportom walki. Zasada jest prosta: tylko walka, całą dobę. Nadaje non stop, bez przerw na reklamy, zapewniając widzom ogromną dawkę emocji związanych ze sportami walki.

LOGO Fightbox HD [MM GO]

FightBox HD to kanał dla prawdziwych wojowników. Transmisje na żywo z największych wydarzeń w Europie, USA i Japonii: MMA, kickboxing, WKF, Turniej Grand Sumo, Gotham Boxing, Mistrzostwa Walk w Klatkach. Aż 15 dyscyplin: boxing (męski i damski), wrestling, arm-wrestling, karate, jiu-jitsu, taekwondo, sumo, MMA, kickboxing, capoeria, judo, muay-thai, cage-fighting, wushu czy sanda.

LOGO MTV Live HD [MM GO]

MTV Live HD prezentuje czystą muzykę w najlepszej jakości obrazu i dźwięku. Dzięki doskonałej jakości przekazu, widzowie mają możliwość uczestniczenia w koncertach gwiazd ("MTV World Stage", "MTV Live HD Live Vibrations"), największych festiwalach ("Rock Am Ring", "Roskilde", "Sziget Festival", "Isle of MTV"), czy wydarzeniach muzycznych ("MTV Video Music Awards", "MTV EMA", "VH1 Divas") bez wychodzenia z domu. Miłośnikom teledysków stacja proponuje również zestawienia muzyczne ("HD Live Countdown", "Essentials", "HD Top Rated") oraz dedykowane produkcje ("360 Sessions", "Live Vibrations").

LOGO Novela TV HD [MM GO]

Novela tv to skierowany do kobiet kanał o tematyce filmowej. Na ramówkę stacji składają się głównie produkcje latynoamerykańskie i południowoeuropejskie.

LOGO Paramount Channel HD [MM GO]

Paramount Channel HD to światowa marka telewizyjna, powstała z inicjatywy jednej z największych wytwórni filmowych, Paramount Pictures. Paramount Channel HD to jedyny kanał filmowy w Polsce grający wyłącznie hity filmowe z USA, wśród nich zarówno kultowe mega produkcje tworzące blisko stuletnią historię kina amerykańskiego jak i najświeższe filmy z Fabryki Snów. Oferta programowa kanału obejmuje szerokie spektrum gatunków filmowych od horroru, przez dramat, kino akcji, aż po kino familijne.

LOGO Polsat Sport Extra HD [MM GO]

Polsat Sport Extra HD to drugi sportowy kanał tematyczny Telewizji Polsat, który prezentuje ekskluzywne wydarzenia sportowe.

UWAGA: W usłudze Multiscreen (w serwisie Multimedia GO) kanał dostępny tylko w lokalu abonenta.

LOGO Polsat Sport HD [MM GO]

Polsat Sport HD to najlepszy kanał sportowy w Polsce, który rocznie realizuje ponad 500 transmisji z różnych wydarzeń sportowych. Polsat Sport to rozgrywki siatkarskiej Plus Ligi i Orlen Ligi, rozgrywki siatkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Mistrzyń, a także występy obu naszych reprezentacji w Lidze Światowej, Word Grand Prix, Mistrzostwach Świata i Europy. Polsat Sport pokazuje także reprezentację piłkarzy i piłkarek ręcznych oraz ligowe rozgrywki. Program kanału wypełniają bardzo popularne gale boksu zawodowego zarówno polskie a także europejskie i amerykańskie, gale KSW, tenis, hokej, piłka nożna, rugby i magazyny sportowe własnej produkcji "Cafe Futbol", "LIGA" czy "Atleci".

LOGO Sundance Channel HD [MM GO]

Sundance Channel HD jest amerykańskim kanałem filmowym. Oferuje produkcje światowego kina niezależnego, seriale, dokumenty, krótkie filmy i programy informacyjne na temat kina. Wszystkie filmy nadawane są w oryginalnej wersji językowej z polskim lektorem. Program nie zawiera reklam.

LOGO TVP Sport HD [MM GO]

TVP Sport HD to kanał sportowy Telewizji Polskiej S.A. Nadaje przez siedem dni w tygodniu, ok. 18 godzin. Transmituje wielkie imprezy światowe i krajowe. Stacja emituje także archiwalne materiały TVP, reportaże oraz filmy dokumentalne. Dyscyplinami wiodącymi są: piłka nożna, żużel, koszykówka, hokej, piłka ręczna, lekkoatletyka, tenis stołowy, kolarstwo, sporty zimowe (skoki i biegi narciarskie, biathlon, narciarstwo alpejskie), sporty motorowe oraz sporty walki.

Sport i motoryzacja

LOGO Eleven [MM GO]

LOGO TVN Turbo [MM GO]

TVN Turbo to telewizja tematyczna skierowana do mężczyzn, z mocnym akcentem motoryzacyjnym. Program TVN Turbo to starannie dobrana kompozycja magazynów - polskich i zagranicznych. Oprócz motoryzacji, poruszanych jest wiele innych męskich tematów takich jak sport, styl życia czy nowinki technologiczne. Oferta programowa jest stale uaktualniana, tak by wyjść naprzeciw oczekiwaniom męskiej widowni.

LOGO Eleven Sports [MM GO]

LOGO Eurosport [MM GO]

Eurosport - sportowy kanał numer 1 w Europie zapewniający relacje na żywo z takich czołowych imprez jak wielkoszlemowe turnieje tenisowe Australian Open, Roland Garros i US Open, kolarskie wyścigi UCI Pro Tour oraz najsłynniejsze wyścigi wieloetapowe Tour de France, Giro d'Italia oraz Vuelta a Espagna.

LOGO Orange Sport [MM GO]

Na antenie Oragne Sport kibice futbolu mogą oglądać na żywo wybrane spotkania polskiej I ligi, Pucharu Polski, portugalskiej - Ligi ZON Sagres oraz amerykańskiej - Major League Soccer. Kanał pokazuje również najciekawsze spotkania Pucharu Niemiec i Pucharu Francji, a także mecze najlepszych europejskich klubów retransmitowane w ramach bogatej oferty telewizji klubowych: Manchester United TV, Arsenal TV, Real Madryt TV. Fani sportów walki zobaczą na żywo gale Ultimate Fighting Championship oraz walki bokserskie i kick-bokserskie

LOGO Eurosport 2 [MM GO]

Eurosport 2 specjalizuje się w relacjach ze sportów drużynowych. Kanał posiada na wyłączność prawa do relacji ze wszystkich spotkań piłkarskiej Bundesligi. Co tydzień transmituje na żywo pięć spotkań każdej kolejki. Ponadto w ofercie kanału znajduje się polska Ekstraklasa, jak również szereg relacji uzupełniających transmisje Eurosportu (tenisowe turnieje Wielkiego Szlema, sporty zimowe).

LOGO Polsat Sport [MM GO]

Polsat Sport to najlepszy kanał sportowy w Polsce, który rocznie realizuje ponad 500 transmisji z różnych wydarzeń sportowych. Polsat Sport to rozgrywki siatkarskiej Plus Ligi i Orlen Ligi, rozgrywki siatkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Mistrzyń, a także występy obu naszych reprezentacji w Lidze Światowej, Word Grand Prix, Mistrzostwach Świata i Europy. Polsat Sport pokazuje także reprezentację piłkarzy i piłkarek ręcznych oraz ligowe rozgrywki. Program kanału wypełniają bardzo popularne gale boksu zawodowego zarówno polskie a także europejskie i amerykańskie, gale KSW, tenis, hokej, piłka nożna, rugby i magazyny sportowe własnej produkcji "Cafe Futbol", "LIGA" czy "Atleci".

UWAGA: W usłudze Multiscreen (w serwisie Multimedia GO) kanał dostępny tylko w lokalu abonenta.

LOGO Sportklub [MM GO]

Sportklub - transmisje na wyłączność wielu wydarzeń sportowych: Bundesliga, Copa America, Major League, ESPN, Grand America, Le Mans Series.

LOGO Polsat Sport Extra [MM GO]

Polsat Sport Extra to drugi sportowy kanał tematyczny Telewizji Polsat, który prezentuje ekskluzywne wydarzenia sportowe.

UWAGA: W usłudze Multiscreen (w serwisie Multimedia GO) kanał dostępny tylko w lokalu abonenta.

Bajki

LOGO Nickelodeon [MM GO]

Nickelodeon to kanał dla dzieci, dedykowany polskiemu widzowi. Oferta stacji została starannie dobrana do wieku i zainteresowań widzów w wieku 4-15 lat. Dla najmłodszych stacja przygotowała poranne pasma z animacjami o treściach edukacyjnych. Z myślą o starszych dzieciach i młodzieży Nickelodeon prezentuje pełne humoru kreskówki i seriale fabularne.

LOGO Cartoon Network [MM GO]

Cartoon Network to strzał w dziesiątkę dla miłośników prawdziwej przygody i dobrej zabawy. Stacja słynie z prezentowania nowatorskich i dynamicznych seriali animowanych, wypełnionych akcją i zwariowanymi postaciami. Cartoon Network jest również nieprzebranym źródłem optymistycznych historii o przyjaźni i żartów, które rozbawiają do łez.

LOGO Disney Channel [MM GO]

Disney Channel jest kanałem familijnym, adresowanym do dzieci i ich rodzin, gdzie można oglądać popularne seriale, animacje i filmy. Propozycje programowe kanału Disney Channel koncentrują się wokół wartości, które pomagają dzieciom zmierzyć się z wyzwaniami okresu dorastania i zachęcają do uwierzenia w siebie, podążania za swoimi marzeniami i spędzania czasu z rodziną.

LOGO Boomerang [MM GO]

Boomerang to animowana rozrywka dla całej rodziny. Stacja prezentuje ponadczasowe kreskówki takie jak Scooby-Doo, Tom i Jerry czy Flintstonowie. W ramach Boomeranga emitowane jest pasmo Cartoonito, w którym nadawane są animacje dla przedszkolaków. Cartoonito to świat pełny zabawy i kreatywnej rozrywki, która rozwija dziecięcą wyobraźnię. Na najmłodszych czekają bajki zachęcające do aktywnego spędzania czasu i jedzenia owoców oraz warzyw

LOGO Disney XD [MM GO]

Disney XD jest kanałem skierowanym głównie do chłopców w wieku od 6-14 lat, poszukujących nowych doświadczeń, dążących do samorealizacji, lubiących wyzwania, zainteresowanych sportem, przygodami, humorem. Disney XD prezentuje fascynującą mieszankę programów typu live-action oraz seriali animowanych. Wśród propozycji programowych kanału znajdują się również filmy oraz krótsze formy telewizyjne przedstawiające programy z udziałem widzów kanału.

LOGO Disney Junior [MM GO]

Disney Junior to kanał dla przedszkolaków oraz ich rodzin, oferujący programy edukacyjne i tematyczne dla dzieci w wieku 2-7 lat. Poprzez swoje seriale i programy Disney Junior zachęca dzieci do zabawy oraz nauki, koncentrując się na takich zagadnieniach jak podstawy matematyki, umiejętności językowe, zdrowe odżywianie i styl życia, interakcja społeczna czy rozwój emocjonalny.
Disney Junior daje dzieciom prawdziwą radość dzieciństwa, zachęcając je do śmiechu, śpiewu, tańca, a przede wszystkim do zabawy.

LOGO Da Vinci Learning [MM GO]

Da Vinci Learning - edukacyjna telewizja dla dzieci i młodzieży.

LOGO Duck TV [MM GO]

Duck TV - stacja telewizyjna skierowana przede wszystkim do najmłodszych dzieci w wieku od 6 do 36 miesiąca życia oraz ich rodziców. Ramówka obejmuje animacje i krótkie bajki rysunkowe.

LOGO Nick Jr. [MM GO]

Nick Jr. to kanał, skierowany do najmłodszych widzów w wieku od 2 do 6 lat oraz ich rodziców. Na antenie stacji można obejrzeć interaktywne, pobudzające wyobraźnię bajki, łączące zabawę z edukacją. Kreskówki emitowane na kanale nie tylko bawią, ale również w nowoczesny sposób uczą, m.in. podstaw języka angielskiego czy wzorów matematycznych. Nick Jr. nadaje w języku polskim 24 godziny na dobę.

LOGO Polsat JimJam [MM GO]

Polsat JimJam to bezpieczny, telewizyjny kanał dziecięcy przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym od 2 do 6 lat oraz ich rodziców i opiekunów. Kanał POLSAT JimJam, każdego dnia oferuje swoim małym widzom i ich rodzicom edukację, rozrywkę a przede wszystkim przygodę. To świetne produkcje znane dzieciom na całym świecie: Bob Budowniczy, Roztańczona Angelina, Pingu, Tomek i Przyjaciele i polscy przyjaciele Bolek i Lolek i Reksio.

UWAGA: W usłudze Multiscreen (w serwisie Multimedia GO) kanał dostępny tylko w lokalu abonenta.

LOGO TVP ABC [MM GO]

Kanał TVP ABC został precyzyjnie dopasowany do wieku i możliwości odbiorców (dzieci od 3 do 12 roku życia, ale w szczególności w wieku 3-7 lat) i jest dzięki temu swego rodzaju fabryką wyobraźni, która pobudzi dzieci do aktywności intelektualnej, zdobywania i rozwijania umiejętności oraz poszerzania horyzontów. Pomoże najmłodszym widzom w poznawaniu świata i zdobywaniu wiedzy oraz w mądrej zabawie.

UWAGA: W usłudze Multiscreen (w serwisie Multimedia GO) kanał dostępny tylko w lokalu abonenta.

Filmy i seriale

LOGO Filmbox Extra HD [MM GO]

LOGO Kino TV [MM GO]

Kino TV to kanał filmowy prezentujący kino rozrywkowe w najczystszej postaci. W bogatej ofercie programowej posiada fantastyczne kino akcji, obrazy wielokrotnie nagradzane na najważniejszych festiwalach filmowych, poruszające dramaty, zabawne komedie, seriale i miniseriale cieszące się popularnością na całym świecie oraz świetnej jakości wysokobudżetowe produkcje w gwiazdorskiej obsadzie.

LOGO Universal Channel [MM GO]

Universal Channel to kanał telewizyjny prezentujący najbardziej lubiane i najczęściej oglądane filmy i seriale na całym świecie. Oferta programowa stacji to mieszanka sensacji, komedii oraz hitów filmowych. Widzowie znajdą tu seriale oraz doskonałe filmy, wśród których znajdują się propozycje zarówno dla wielbicieli kina akcji, fanów komedii romantycznych, a także dla całej rodziny.

LOGO Filmbox Premium [MM GO]

LOGO Kino Polska [MM GO]

Telewizja Kino Polska to jedyny kanał telewizyjny na świecie, poświęcony promocji polskiego kina. Arcydzieła wielkich mistrzów sąsiadują w programie z popularnymi serialami, a kultowe komedie uzupełniają dokumentalne archiwalia, animacje i filmy niezależne. Stacja powstała z pasji do kina i prezentuje wyjątkowe podejście do dziedzictwa polskiego filmu i telewizji. Telewizja Kino Polska kocha kino, kultywuje związaną z nim tradycję i przed telewizorami z powodzeniem łączy pokolenia!

LOGO Scifi Universal [MM GO]

Kanał telewizyjny Scifi Universal dostarcza widzom ekscytującą i wciągającą rozrywkę. Wraz z uznanymi produkcjami science-ficition, hitami filmowymi, serialami o nadprzyrodzonych zjawiskach pełnych akcji i przygody, Scifi Universal otwiera przed widzami bramy nieskończonej wyobraźni.

LOGO TVP Seriale [MM GO]

TVP Seriale prezentuje największe serialowe przeboje Telewizji Polskiej, cieszące się niesłabnącą popularnością kultowe seriale polskie i zagraniczne, najnowsze seriale produkowane przez TVP oraz ulubione przez widzów telenowele. Jest polską alternatywą dla kanałów, których bazę stanowi zagraniczna oferta programowa. TVP Seriale nadaje 20 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu.

UWAGA: W usłudze Multiscreen (w serwisie Multimedia GO) kanał dostępny tylko w lokalu abonenta.

LOGO AXN [MM GO]

AXN  to wielokrotnie nagradzane, najchętniej oglądane seriale, wyselekcjonowane filmy akcji i komedie. Kanał proponuje bardzo zróżnicowaną ofertę seriali przygodowych, kryminalnych, sci-fi i fantasy, obyczajowych, a także sensacyjnych.

LOGO 13 Ulica [MM GO]

13 Ulica to kanał pełen intrygi i sensacji, który przez całą dobę zapewnia widzom ciekawe oraz zajmujące historie o zbrodniach. Stacja skierowana jest do wszystkich, którzy uwielbiają rozwiązywać zagadki kryminalne, poznawać umysły przestępców i odczuwać dreszczyk emocji. Na antenie stacji emitowane są najlepsze seriale, filmy kryminalne, prawnicze oraz sądowe, które są źródłem rozrywki dla osób poszukujących wyzwań i emocji.

LOGO TNT [MM GO]

TNT to kanał telewizyjny emitujący największe hity filmowe hollywoodzkich wytwórni, autorstwa wybitnych reżyserów oraz własne produkcje serialowe.

LOGO AXN Black [MM GO]

AXN Black to kanał TV oferujący pełne ciekawych bohaterów i wartkiej akcji seriale i programy typu reality.

LOGO CBS Europe [MM GO]

CBS Europa to telewizja bez paszportów, filmowa podróż bez granic!

LOGO CBS Action [MM GO]

CBS Action to wybuchowa mieszanka amerykańskich seriali sensacyjnych, pełnych napięcia thrillerów, popularnych seriali science-fiction i filmów akcji. Znane tytuły z biblioteki CBS, takie jak „Star Trek”, „Jerycho”, „4400”, „Diagnoza morderstwo” czy „Miasteczko Twin Peaks” Oprócz seriali na CBS Action można obejrzeć filmy akcji, przygodowe i westerny.

LOGO Polsat Romans [MM GO]

POLSAT Romans to propozycja Telewizji Polsat stworzona z myślą o kobietach i specjalnie dla nich. Jest to kanał, w którego ofercie znajdą się zarówno filmy fabularne, jak i znane i lubiane seriale polskie i zagraniczne.

LOGO Stopklatka [MM GO]

Stopklatka TV to kanał filmowy. Na jego antenie każdy widz znajdzie coś dla siebie. Kanał prezentuje szeroki wybór kina zagranicznego i polskiego: najlepsze komedie, wciągające thrillery, kultowe seriale, poruszające dokumenty, klasyczne westerny, trzymające w napięciu kryminały, kino kostiumowe i wielkie filmowe widowiska

LOGO Comedy Central Family [MM GO]

Comedy Central Family to kanał komediowy stworzony z myślą o wielbicielach rozrywki, kierowany do całych rodzin. Oferta programowa CCF została starannie dobrana do zainteresowań i potrzeb odbiorców. Nie zabraknie więc uwielbianych przez Polaków komediowych „evergreenów” oraz seriali familijnych i komediowych, a także popularnych hitów filmowych.

LOGO FilmBox Family [MM GO]

FilmBox Family to klasyka rozrywki dla całej rodziny. Prezentuje filmy, które spodobają się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. W ofercie kanału znajdują się popularne produkcje dla dzieci i młodzieży, kreskówki, zabawne komedie oraz seriale i filmy familijne. Wspólna rodzinna zabawa gwarantowana!

LOGO Ale kino+ [MM GO]

Ale Kino! zapewnia polskim widzom najpełniejszy obraz światowego kina - hity, klasykę, filmy kultowe i niezależne. Stacja prezentuje wyłącznie wyselekcjonowane filmy fabularne oraz dokumenty poświęcone kinu i jego gwiazdom. Najsłynniejsze komedie, dramaty, thrillery, kryminały i kino akcji z Hollywood gwarantują umowy z wytwórniami Warner Bros., Universal, MGM, Columbia Pictures, Buena Vista Intl. czy Disney Pictures.

LOGO AXN Spin [MM GO]

AXN Spin to kanał skierowany do młodych widzów między 13 a 24 rokiem życia. AXN Spin to najnowsze seriale, kultowe filmy, muzyka, filmy animowane i kreskówki.

LOGO AXN White [MM GO]

AXN White to kanał TV oferujący swoim widzom inspirujące i pełne ciekawych bohaterów seriale oraz filmy europejskie i amerykańskie.

LOGO Polsat Film [MM GO]

Polsat Film to wyjątkowe miejsce spotkań dla wszystkich miłośników kina. Każdy wieczór to inna przygoda z innym gatunkiem filmowym - "Intrygujący poniedziałek", "Wesoły wtorek", "Sensacyjna środa", "Romantyczny czwartek", "Gwiazdorski piątek", "Sobotni SuperHit" i "Klasyczna niedziela".

Hobby i rozrywka

LOGO Adult Channel [MM GO]

LOGO Brazzers TV Europe [MM GO]

LOGO Fokus TV [MM GO]

Oferta programowa FOKUS TV stanowi połączenie wiedzy, poradnictwa, rozrywki, zabawy i przygody. Każdy z członków rodziny znajdzie tu coś interesującego. Najmłodsi, oglądając ulubione bajki, uczą się angielskiego słownictwa. Młodzież poszerza swoją wiedzę oraz przeżywa prawdziwe przygody wraz z uczestnikami reality show. Programy poradnikowe pozwalają rozwiązywać codzienne problemy każdego z nas. Popołudniowe i wieczorne pasma FOKUS TV to bogata oferta programów, stanowiących gratkę dla pasjonatów historii, podróży, przyrody czy tematyki społecznej. W weekendy widzowie mają szansę obcować z najważniejszymi pełnometrażowymi filmami dokumentalnymi z całego świata.

LOGO Mango [MM GO]

Mango to polski kanał telezakupowy, oferujący szeroki asortyment starannie dobranych, innowacyjnych produktów z najlepszą relacją jakości do ceny. Oferta produktowa Mango obejmuje wyposażenie domu, urządzenia kuchenne, artykuły wnętrzarskie, meble, sprzęt fitness, kosmetyki, produkty do pielęgnacji i in.

LOGO Outdoor HD [MM GO]

LOGO Reality Kings TV [MM GO]

LOGO TVP Kultura [MM GO]

TVP Kultura - wysoka kultura dla wymagającej widowni. Literatura, sztuka, muzyka, dokumenty, filmy fabularne, wywiady, reportaż.

UWAGA: W usłudze Multiscreen (w serwisie Multimedia GO) kanał dostępny tylko w lokalu abonenta.

LOGO Polsat Play [MM GO]

Lifestylowy kanał dla mężczyzn. Polsat Play wprowadza widzów w świat motoryzacji, gadżetów, nowych technologii i nieznanych dotąd faktów światowej historii. Oferta Polsat Play składa się z produkcji polskich i zagranicznych, w których prowadzący i goście są osobowościami świata dziennikarskiego i rozrywki. Widzowie mogą oglądać seriale i filmy dokumentalne, najlepsze filmy akcji w reżyserii najznakomitszych twórców.

UWAGA: W usłudze Multiscreen (w serwisie Multimedia GO) kanał dostępny tylko w lokalu abonenta.

LOGO Polsat Cafe [MM GO]

Polsat Cafe to lifestylowy kanał skierowany do kobiet. Idealna oferta dla pewnych siebie, nowoczesnych kobiet, mających pasje i zainteresowania, świadomych swojej wartości, idących przez życie z podniesioną głową. Najlepsze magazyny lifestylowe, talk show, programy poradnikowe i rozrywkowe, reality show, filmy dokumentalne i seriale.

UWAGA: W usłudze Multiscreen (w serwisie Multimedia GO) kanał dostępny tylko w lokalu abonenta.

LOGO ATM Rozrywka [MM GO]

ATM Rozrywka to kanał telewizyjny o charakterze rozrywkowo-filmowym skierowany do widowni w wieku 16-49 lat. Na antenie stacji można obejrzeć głównie: programy rozrywkowe, seriale komediowe oraz audycje muzyczne.

LOGO Kuchnia+ [MM GO]

Kuchnia+ to kanał kulinarny tworzony dla wszystkich, którzy lubią jeść i gotować. Ale także dla tych, którzy na jedzenie lubią patrzeć, a wydaje im się, że brakuje im talentu kulinarnego. Menu programowe stacji, jest ułożone tak, aby zadowolić gusta zarówno amatorów, jak i zawodowców.

LOGO TVP Rozrywka [MM GO]

Na ramówkę TVP Rozrywka składają się programy satyryczne, występy kabaretowe, formaty typu talk-show, festiwale, widowiska telewizyjne, jubileusze gwiazd estrady, koncerty, teledyski muzyczne, teleturnieje i konkursy.

UWAGA: W usłudze Multiscreen (w serwisie Multimedia GO) kanał dostępny tylko w lokalu abonenta.

LOGO Domo+ [MM GO]

Domo to polski kanał tematyczny przedstawiający inspiracje dla domu i ogrodu. Domo to okno na świat designu i architektury, furtka do najpiękniejszych ogrodów. To propozycja dla osób, które budują lub wykańczają dom, remontują i urządzają mieszkanie, lubią majsterkować czy pracować w ogrodzie. Od kawalerki do rezydencji, od doniczki do ogrodu.

Przyroda i nauka

LOGO Animal Planet HD [MM GO]

Animal Planet HD

LOGO Discovery Channel [MM GO]

Discovery Channel to nowoczesny i dynamiczny kanał telewizyjny, który angażując widza, zachęca do rozwijania pasji, przeżywania przygód. Kanał przekazuje doświadczenie oraz wiedzę o otaczającym świecie, które stanowią punkt wyjścia do dalszego działania. Ofertę stacji tworzą zarówno interesujące historie z życia ludzi, jak i programy dotyczące m.in. inżynierii, motoryzacji, jak i ciekawych form spędzania wolnego czasu. Dużą popularnością cieszą się serie poświęcone magii czy sztuce przetrwania.

LOGO Polsat Viasat Nature/History HD [MM GO]

UWAGA: W usłudze Multiscreen (w serwisie Multimedia GO) kanał dostępny tylko w lokalu abonenta.

LOGO TVP Historia [MM GO]

TVP Historia - kanał o tematyce historycznej TVP. Oparty jest przede wszystkim na produkcji własnych programów oraz zasobach archiwalnych TVP. Nie brakuje w nim także produkcji zagranicznych.

UWAGA: W usłudze Multiscreen (w serwisie Multimedia GO) kanał dostępny tylko w lokalu abonenta.

LOGO DTX [MM GO]

DTX prezentuje szeroki wachlarz materiałów dokumentalnych opowiadających o różnych częściach świata w niestandardowej oprawie. Programy zabierają widza w podróż do najbardziej poruszających wydarzeń w historii rodzaju ludzkiego.

LOGO Discovery Historia [MM GO]

Discovery Historia to nowoczesny kanał telewizyjny oferujący innowacyjne podejście do tematów historycznych. Stacja emituje produkcje polskie i zagraniczne, traktujące o historii współczesnej, starożytnej, dziejach Polski czy militariach. Dzięki prezentowaniu różnych punktów widzenia, ciekawych hipotez, a przede wszystkim tylko sprawdzonych faktów, Discovery Historia jest wiarygodnym źródłem informacji. Można tu znaleźć zarówno klasyczne dokumenty, jak i współczesne rekonstrukcje wydarzeń historycznych, tematy kontrowersyjne oraz najciekawsze archiwalia.

LOGO Discovery Science [MM GO]

Programy skupiają się na najbardziej interesujących aspektach nauki i technologii. Oferta programowa oparta jest na prezentowaniu przełomowych wynalazków wraz z rekomendacjami ich praktycznego wykorzystania. Popularne programy dotyczą ekologii, najnowszych technologii i nowoczesnej inżynierii.

LOGO TLC [MM GO]

Oferta kanału TLC dostosowana jest do potrzeb kobiet, które szukają różnorodnej rozrywki. W jego ofercie znajdują się programy poruszające tematy mody i trendów, urody, gotowania oraz wystroju wnętrz, a także programy opisujące trudne sytuacje życiowe dotykające tematów zdrowia i problemów z prawem.

LOGO ID [MM GO]

ID fascynuje widzów, dzięki sugestywnym i pełnym emocji historiom, w których gra toczy się o najwyższą stawkę, a napięcie narasta z każdą sekundą. Kanał inspiruje, zachęca do myślenia, rozbudza pragnienie odkrycia prawdy, rozwikłania zagadki i poznania motywów. Prezentowane historie są przejmujące i dramatyczne, w pełni angażują widzów, którzy nie mogą spokojnie usiedzieć na swoim miejscu, dopóki prawda nie zostanie odkryta, a zagadka rozwiązania.

LOGO Polsat Viasat Explore [MM GO]

Polsat Viasat Explore to kanał dla prawdziwych mężczyzn. Zwykłych-niezwykłych ludzi, którzy ciężko pracują i wspaniale się bawią, realizując niesamowite marzenia. Niestraszne im trudy nowych doświadczeń - nagrodą jest radość odkrywania i przesuwanie granic możliwości. Polsat Viasat Explore to akcja i inspiracja, to historie ludzi, którzy stawiają sobie poprzeczkę naprawdę wysoko.

UWAGA: W usłudze Multiscreen (w serwisie Multimedia GO) kanał dostępny tylko w lokalu abonenta.

LOGO Polsat Viasat History [MM GO]

Polsat Viasat History to kanał oferujący widzom fascynującą wyprawę w przeszłość poprzez wysokiej jakości programy, które jednocześnie bawią i uczą. Historia ożywa na ekranie przy ciekawych spotkaniach i podczas niezwykłych podróży w czasie.

UWAGA: W usłudze Multiscreen (w serwisie Multimedia GO) kanał dostępny tylko w lokalu abonenta.

LOGO Discovery Life [MM GO]

Discovery Life to kanał ogólnorozrywkowy, który oferuje przyjemną ucieczkę od codziennego życia. To telewizja, dla tych, którzy szukają atrakcyjnych i łatwych w odbiorze treści programowych. Pozytywne emocje, inspiracje i szczęśliwe zakończenia to nasza specjalność. Na Discovery Life obok wybranych programów pokazujących dziką przyrodę i zwierzęta, zobaczymy fascynujące pozycje o charakterze lifestyle, filmy fabularne oraz seriale zagraniczne.

LOGO Polsat Viasat Nature [MM GO]

Polsat Viasat Nature to kanał przyrodniczy dla całej rodziny, którego zawartość programowa zadowoli zarówno młodego widza, jak i dojrzałego odbiorcę. Wraz z Polsat Viasat Nature, towarzyszymy badaczom przyrody, weterynarzom oraz celebrytom w ich fascynującej podróży, podczas której dowiemy się więcej o niebezpiecznych drapieżnikach, słodkich domowych pupilkach oraz dzikich zwierzętach z całego świata.

UWAGA: W usłudze Multiscreen (w serwisie Multimedia GO) kanał dostępny tylko w lokalu abonenta.

Muzyka

LOGO VH1 [MM GO]

VH1 to jedna z najbardziej lubianych stacji z portfolio Viacom International Media Networks. Od lat dostarcza widzom muzycznej rozrywki.

LOGO MTV Polska [MM GO]

Multimedialna oferta stacji - telewizyjna (MTV), online (www.mtv.pl) czy mobilna (MTV Mobile) - skierowana jest przede wszystkim do osób między 13 a 29 rokiem życia. W odpowiedzi na zmiany zachodzące w świadomości głównej grupy odbiorców, tzw. pokolenia milenijnego, stacja zredefiniowała swoje wartości oraz wprowadziła nowe propozycje programowe. Nowa ramówka kanału odzwierciedla obecny kierunek, w którym zmierza MTV. Stacja wchodzi w skład grupy Viacom International Media Networks w Polsce.

LOGO 4fun TV [MM GO]

Tylko wyselekcjonowane, najświeższe oraz te zawsze modne teledyski dla aktywnych. Ładunek energii 4FUN poprawi Wasz nastrój. Dzięki aplikacji 4FUN APP macie realny wpływ na to co będziecie oglądać. Każdy może zostać gwiazdą telewizji, zapowiadać, wybierać klipy, dedykować je znajomym, bądź ich pozdrawiać. Dzięki 4FUNAPP otrzymasz dokładne powiadomienie o czasie emisji Twojej części programu, czym możesz się podzielić z bliskim w sieci. 4FUN.TV - pierwsza muzyczna telewizja społecznościowa.

LOGO MTV Music Polska [MM GO]

Stacja w swojej ofercie posiada liczne pasma muzyczne,koncerty, gale MTV, a także lokalne produkcje. W odróżnieniu od głównej anteny MTV, MTV Music skoncentrowana jest wyłącznie na muzyce.

LOGO 4fun Gold Hits [MM GO]

4Fun Gold Hits to powrót do korzeni prawdziwej telewizji muzycznej. Najważniejszą zasadą, przy tworzeniu playlisty tej stacji jest potencjał przebojowości piosenek, popularności teledysków oraz ich żywotności i zainteresowania nimi widzów na przestrzeni ostatnich kilku lat. 4Fun Gold Hits to wyjście naprzeciw oczekiwaniom ludzi, którzy chcieliby włączać stację muzyczną niezależnie od pory dnia i zawsze znaleźć tam energetyzującą dawkę teledysków bez dodatkowych aktywności na ekranie.

LOGO ESKA TV [MM GO]

ESKA TV - telewizja muzyczna grająca hity na czasie. ESKA TV to najnowsze klipy polskich i zagranicznych artystów, a także koncerty, ekskluzywne wywiady, plotki o gwiazdach oraz informacje o najgorętszych imprezach.

LOGO Polo TV [MM GO]

Polo tv - to program nadający 24 godziny na dobę. Znajdziecie w nim niezapomniane hity disco polo & dance, będziecie mogli obejrzeć najsłynniejsze festiwale i koncerty z lat '90-tych. Obejrzycie ciekawe opowieści gwiazd, zespołów disco polo i nich samych, o tym jak powstawały zespoły i jakie historie wiążą się z pisaniem piosenek, które stały się wielkimi przebojami.

LOGO 4fun Dance [MM GO]

Stację pokochają wszyscy miłośnicy dobrej zabawy, dance'owych brzmień i pozytywnej energii! Tutaj impreza trwa całą dobę. W 4Fun Dance nie opowiadamy, tylko gramy! Ton nadają pasma muzyczne z największymi hitami nurtu Electronic Dance Music gdzie usłyszymy house, electro, trance, dubstep, dance, electro-house, electronic-dance.

LOGO MTV Hits [MM GO]

MTV Hits - brytyjski kanał muzyczny. Należy do grupy MTV Networks Europe.

LOGO Kino Polska Muzyka [MM GO]

Na antenie stacji emitowane są teledyski z muzyką polskich wykonawców, rejestracje koncertów, archiwalia, dokumenty, filmy biograficzne, pogrupowane tematycznie pasma muzyczne oraz cykle filmowe.

LOGO MTV Dance [MM GO]

MTV Dance - brytyjski kanał telewizyjny poświęcony muzyce tanecznej. Należy do międzynarodowej sieci MTV Networks.

LOGO Disco Polo Music [MM GO]

Disco Polo Music to kanał muzyczny opierający się na muzyce disco polo, dance i biesiadnej. W ofercie kanału obok listy przebojów i klipów muzycznych znajdą się także programy, w których artyści oraz miłośnicy tego gatunku muzycznego polecają swoje ulubione utwory.

LOGO MTV Rocks [MM GO]

MTV Rocks - muzyka niezależna i alternatywna, rock, metal, grunge. Bardziej buntownicza i kontrowersyjna wersja MTV.

LOGO VH1 European [MM GO]

VH1 Classic European - amerykański kanał telewizyjny poświęcony muzyce. Stacja, która emituje piosenki, teledyski oraz koncerty z lat 70., 80. i 90. ubiegłego stulecia jest siostrzanym kanałem VH1.

LOGO VH1 Classic [MM GO]

VH1 to jedna z najbardziej lubianych stacji z portfolio Viacom International Media Networks. Od lat dostarcza widzom muzycznej rozrywki. W ofercie znajdują się wyłącznie starannie dobrane teledyski najlepszych wykonawców z lat 80. i 90. oraz hity ostatnich lat w wykonaniu największych gwiazd.

Ogólnotematyczne i informacyjne

LOGO VOD info [MM GO]

Brak opisu

LOGO TVP Polonia [MM GO]

TVP Polonia to stacja stworzona z myślą o rodakach mieszkających poza granicami kraju. Jej sygnał dociera niemal do wszystkich zakątków ziemi. Od lat TVP Polonia za główny cel stawia sobie przekazywanie rzetelnej informacji. Informujemy zarówno o tym, co dzieje się w kraju, jak i o tym, jak wiedzie się Polakom poza granicami kraju. Z tą myślą został uruchomiony serwis informacyjny "Polonia".

UWAGA: W usłudze Multiscreen (w serwisie Multimedia GO) kanał dostępny tylko w lokalu abonenta.

LOGO TV 4 [MM GO]

TV4 to ogólnopolska i ogólnotematyczna stacja telewizyjna adresowana do widzów wymagających, otwartych na nowości i aktywnych. W ofercie Czwórki znaleźć można między innymi najpopularniejszy polski program popularno-naukowy "Galileo", pierwszy polski program rozrywkowy o tematyce biznesowej "Dragons Den - jak zostać milionerem", nie brakuje również niezwykłych dokumentów oraz polskich i zagranicznych seriali.

LOGO TV Puls [MM GO]

TV Puls to kanał ogólnopolski, który ma ofertę programową skierowaną do całej rodziny, w tym premierowe hity filmowe, znakomite seriale, fascynujące dokumenty i atrakcyjne animacje. Dzięki najwyższej jakości ofercie i dbaniu o relacje z widzem TV Puls stale zwiększa swój udział w rynku telewizyjnym i jest jednym z najchętniej oglądanych kanałów w Polsce. TV Puls. Nastaw się na relaks.

LOGO Polsat 2 [MM GO]

Ramówka kanału jest skonstruowana z wybranych elementów bieżącej oferty Telewizji Polsat oraz z jej najlepszych zasobów archiwalnych. Najpopularniejsze polskie seriale, w których występują czołowi polscy aktorzy oraz koncerty z udziałem znanych gwiazd. "Świat według Kiepskich", "Daleko od noszy", "Piotr Bałtroczyk przedstawia", "Ekipa" w reżyserii Agnieszki Holland oraz dziesiątki innych programów przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

LOGO P1 [MM GO]

P1 - nowoczesny, młodzieżowy, rozrywkowy kanał. Stacja wyróżnia się bogatą ofertą programową, nowoczesną oprawą graficzną, a także innowacyjnym podejściem do odbiorcy.

LOGO Puls 2 [MM GO]

W ramówce kanału można znaleźćy się programy lifestylowe, programy talk-show, programy muzyczne oraz filmy, seriale i kreskówki.

LOGO TV 6 [MM GO]

Na antenie stacji prezentowane są głównie popularne formaty typu talent show, takie jak amerykańskie edycje programów "Idol", "Mam talent" czy "You Can Dance". W ramówce TV 6 znajdują się również teleturnieje, m.in. brytyjska wersja "Milionerów", reality show oraz seriale animowane dla najmłodszych, jak np.: "M.A.S.K.", "Oggy i ferajna", "Dennis Rozrabiaka" i "Inspektor Gadget", nie brakuje również rodzimej produkcji takich jak program dla kobiet i o kobietach - "mała Czarna".

LOGO TTV [MM GO]

Kanał oferujący publicystykę, informację i dokument społeczny. Większość uwagi poświęcona jest sprawom społecznym oraz lokalnym informacjom. Ramówka stacji zawiera pasma publicystyczne, informacyjne, poradnikowe, dokumentalne i rozrywkowe. Wyróżnikiem kanału jest interaktywność z widzami.

LOGO TVN 24 [MM GO]

TVN 24 to całodobowy kanał informacyjny. O aktualność informacji dba sieć reporterów w Warszawie i korespondenci z dziewięciu oddziałów w Polsce, a także światowe agencje, reporterzy i współpracownicy zagraniczni. Dzięki temu informacje z Polski i ze świata są zawsze aktualne i przekazywane bezpośrednio z miejsc, w których się dzieją. Widzowie TVN24 mają dostęp do najświeższych newsów przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oprócz serwisów, na antenie TVN24 obecne są transmisje ważnych wydarzeń.

LOGO TVP 3 [MM GO]

Kanał informacyjno-publicystyczny Telewizji Polskiej. Program TVP3 powstał na bazie TVP Regionalnej, w ramach której ośrodki regionalne TVP, obok własnych pasm regionalnych, nadawały pasmo wspólne.

UWAGA: W usłudze Multiscreen (w serwisie Multimedia GO) kanał dostępny tylko w lokalu abonenta.

LOGO Amazing [MM GO]

Kanał aMazing TV nadaje w dwóch pasmach: ogólnopolskim i lokalnym. W paśmie ogólnopolskim znajdują się programy edukacyjne, dla dzieci, filmowe, muzyczne, magazyny motoryzacyjne, podróżnicze, kulinarne i erotyczne. Wśród pozycji programowych stacji znaleźć można codzienne programy na żywo z interaktywnymi konkursami. W ramach pasma lokalnego – widzowie mogą oglądać Magazyn Miejski – lokalne serwisy informacyjne dedykowane dla większość miast, gdzie mieszkają abonenci Multimedia Polska.

LOGO TVN Meteo Active [MM GO]

TVN Meteo Active jest pierwszym polskim kanałem poświęconym tematyce pogodowej. Kanał rozpoczął nadawanie w maju 2003 r. i emitowany jest 24 godziny na dobę. TVN Meteo Active przekazuje co pół godziny aktualne prognozy pogody dla Polski i jej poszczególnych regionów, Europy i świata oraz doradza jak najlepiej wykorzystać czas bez względu na warunki atmosferyczne.

LOGO Polsat News [MM GO]

Polsat News jest niezależną i nowoczesną telewizją informacyjną nadającą codziennie 18 godzin programu na żywo. Stacja każdego dnia zapewnia najświeższe relacje z kraju i ze świata. W Polsat News zobaczyć możemy także bieżące doniesienia dotyczące sportu, gospodarki i biznesu. Na potrzeby kanału pracuje pięć ośrodków zagranicznych w Moskwie, Waszyngtonie, Londynie, Brukseli i Berlinie oraz stali komentatorzy w Pradze, Pekinie, Genewie i Kijowie. W kraju szybki przekaz informacji gwarantuje warszawski newsroom oraz rozbudowana sieć ośrodków regionalnych.

UWAGA: W usłudze Multiscreen (w serwisie Multimedia GO) kanał dostępny tylko w lokalu abonenta.

LOGO TVP Info [MM GO]

Kanał informacyjny Telewizji Polskiej. Dzieli pasmo programowe z ośrodkami regionalnymi TVP. Stacja nadaje informacje z kraju i z zagranicy, transmisje na żywo konferencje prasowe i inne wydarzenia, a także prognozę pogody, serwis sportowy, serwis ekonomiczny, programy publicystyczne, reporterskie oraz programy telewizji regionalnych.

UWAGA: W usłudze Multiscreen (w serwisie Multimedia GO) kanał dostępny tylko w lokalu abonenta.

LOGO CNN [MM GO]

CNN powstała w 1980 roku i była pierwszym 24-godzinnym kanałem informacyjnym na świecie. Dziś CNN to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cieszących się zaufaniem marek. Dzięki rozwiniętej siatce korespondentów i lokalnych biur, CNN zapewnia swoim widzom globalne spojrzenie na najważniejsze informacje i wydarzenia ze świata oraz ich pogłębioną analizę. CNN wykracza poza codzienne informacje prezentując szeroką gamę reportaży i programów dokumentalnych z różnych dziedzin życia.

LOGO TVN24 Biznes I Świat [MM GO]

TVN 24 Biznes i Świat to kanał o profilu informacyjno-ekonomicznym, skierowany głównie do osób zainteresowanych informacjami gospodarczymi z zagranicy. Dzięki uzupełnieniu oferty programowej o treści biznesowe o tematyce międzynarodowej TVN 24 Biznes i Świat stanowi rozszerzenie programu stacji informacyjnej TVN 24.

LOGO Polsat News 2 [MM GO]

Telewizja POLSAT News 2 jest pierwszą w Polsce telewizją informacyjną o tematyce biznesowej. Oferta programowa zawiera szeroką gamę programów informacyjnych, poradnikowych i publicystycznych. Skierowana jest do widzów zainteresowanych ekonomią i gospodarką.

UWAGA: W usłudze Multiscreen (w serwisie Multimedia GO) kanał dostępny tylko w lokalu abonenta.

LOGO TV Trwam [MM GO]

TV Trwam - stacja telewizyjna o charakterze katolicko-społecznym.

LOGO TO!TV [MM GO]

Stacja realizuje unikatowe założenia programowe muzyka, rozrywka i ezoteryka identyfikujące ją, jako stację o profilu typowo muzycznym z domieszką rozrywki. Niezwykle szeroki wachlarz formatów poświęconych muzyce zaspokoi gusta fanów disco polo, dance oraz widzów słuchających muzyki lat 60/70/80/90. Programy Muza Pokoleń oraz Muzyczna Strefa skupiają wokół siebie niezwykle popularnych wykonawców muzyki: np. Janusz Panasewicz, Czesław Mozill, Halina Młynkowa, Lombard i inni.

LOGO TV Republika [MM GO]

Telewizja Republika to polski kanał telewizyjny o profilu publicystyczno - informacyjnym.Rzetelne wiadomości, publicystyka na najwyższym poziomie i filmy dokumentalne, których nie zobaczysz nigdzie indziej. Serwisy informacyjne, audycje na żywo, cykliczne magazyny, programy kulturalne i reportaże. Wśród twórców telewizji znaleźli się: Bronisław Wildstein, Tomasz Sakiewicz, Ewa Stankiewicz, Rafał Ziemkiewicz, Anita Gargas, Joanna Lichocka, Cezary Gmyz, Tomasz Terlikowski, Katarzyna Hejke, Piotr Gociek, Michał Rachoń i wielu innych wybitnych dziennikarzy i publicystów. Telewizja Republika to kanał nadający program 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

LOGO Bloomberg [MM GO]

Bloomberg prezentuje przez całą dobę wiadomości biznesowe i finansowe, kursy walut, kursy giełdowe, wiadomości z rynków finansowych i świata biznesu oraz wywiady ze specjalistami z branży finansowej.

LOGO RTL [MM GO]

RTL - największa komercyjna stacja telewizyjna w Niemczech. RTL jest kanałem ogólnotematycznym, w związku z tym oferta programowa stacji jest bardzo zróżnicowana: od programów informacyjnych, przez rozrywkę, seriale komediowe, własne produkcje obyczajowe, seriale amerykańskie po sport i filmy.

LOGO Pro Sieben [MM GO]

PRO 7 – jedna z największych komercyjnych stacji telewizyjnych w Niemczech. Poprzez nowoczesną ofertę programową, dotyczącą szczególnie filmowych megaprodukcji z Hollywood, ProSieben szybko zyskał sympatię widzów.

LOGO France 24 [MM GO]

FRANCE24 jest pierwszym francuskim kanałem informacyjnym nadającym 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Kanał relacjonuje wydarzenia z całego świata, pokazując je z francuskiej perspektywy.

LOGO RTR Planeta [MM GO]

RTR Płaneta – rosyjska międzynarodowa stacja telewizyjna. Oferuje m.in. retransmisje z 5 ważniejszych kanałów rosyjskich, pięć programów informacyjnych i różnego rodzaju przemówienia, parady itd.

LOGO Superstacja [MM GO]

Superstacja to kanał informacyjno-rozrywkowy. Adresowany jest do osób aktywnych i ciekawych świata, szukających aktualnych informacji, publicystyki, rozrywkowych treści oraz programów o zwykłych ludziach. Kanał nadaje 24 godziny na dobę, w tym codziennie ponad 12 godzin programów premierowych. Stacja oferuje widzom publicystykę w lekkim wydaniu.

Informacja o dostępności kanałów
Niektóre kanały mogą być niedostępne ze względów licencyjnych lub być dostępne w lokalu, w którym podłączona jest stacjonarna telewizja cyfrowa Multimedia.

Rozwiń listę kanałów

Podróżuj ze swoim sVOD

Filmy z pakietu sVOD Strefa Dzieci
kupionego w ramach telewizji cyfrowej
Multimedia odtworzysz również na
komputerze i urządzeniach przenośnych. Funkcjonalność dostępna dla Abonentów usługi Multiscreen.
Gdziekolwiek jesteś.

AppStore       Google Play

Jak oglądać?

  

Jesteś klientem Multimedia?

Wejdź na stronę www.multimediago.pl

Załóż konto w serwisie lub zaloguj się
przy pomocy swoich danych z MMTV.

Ciesz się usługą Multiscreen 3 miesiące za darmo.

oglądaj teraz >
  

Nie jesteś jeszcze naszym klientem?

Również możesz skorzystać z tej oferty.

Kup telewizję cyfrową Multimedia
i korzystaj z usługi Multiscreen 3 miesiące za darmo.

sprawdź ofertę >

Ważne informacje prawne