Telefon komórkowy

KONIEC OGRANICZEŃ
DLA TWOJEJ FIRMY!

Skorzystaj z nowej superoferty dla małych firm. Teraz telefonia komórkowa Multimedia Polska w wyjątkowo atrakcyjnej cenie - już od 14,99 zł/mies. z eFakturą. Rozmowy, SMS-y
i MMS-y bez limitu z dodatkowym pakietem internetu mobilnego. Działamy na sieci Plus. Przenieś do nas swój dotychczasowy numer telefonu i rozwiń swoją firmę!
Oferta dla nowych Klientów.

 

 
Abonament z eFakturą
Ilość minut w pakiecie Dotyczy połączeń z numerami krajowych sieci stacjonarnych
i komórkowych bez usług w roamingu (w krajach spoza obszaru EOG), połączeń międzynarodowych i usług o podwyższonej opłacie.
SMS Dotyczy SMS-ów pod numery krajowych sieci komórkowych, bez usług w roamingu (w krajach spoza obszaru EOG), połączeń międzynarodowych i usług o podwyższonej opłacie.
MMS Dotyczy MMS-ów pod numery krajowych sieci komórkowych, bez usług w roamingu (w krajach spoza obszaru EOG), połączeń międzynarodowych i usług o podwyższonej opłacie.
Pakiet danych
Aktywacja
14,99 zł/mies. W cenie abonamentu połączenia z numerami krajowych sieci stacjonarnych i komórkowych, SMS-y i MMS-y pod numery krajowych sieci komórkowych (bez usług w roamingu w krajach spoza obszarów EOG, połączeń międzynarodowych i usług o podwyższonej opłacie) oraz pakiet internetowy 2GB.
18,99 zł/mies. W cenie abonamentu połączenia z numerami krajowych sieci stacjonarnych i komórkowych, SMS-y i MMS-y pod numery krajowych sieci komórkowych (bez usług w roamingu w krajach spoza obszarów EOG, połączeń międzynarodowych i usług o podwyższonej opłacie) oraz pakiet internetowy 2GB.
Bez limitu
Bez limitu
Bez limitu
2 GB
19 zł
19,99 zł/mies. W cenie abonamentu połączenia z numerami krajowych sieci stacjonarnych i komórkowych, SMS-y i MMS-y pod numery krajowych sieci komórkowych (bez usług w roamingu w krajach spoza obszarów EOG, połączeń międzynarodowych i usług o podwyższonej opłacie) oraz pakiet internetowy 10GB.
23,99 zł/mies. W cenie abonamentu połączenia z numerami krajowych sieci stacjonarnych i komórkowych, SMS-y i MMS-y pod numery krajowych sieci komórkowych (bez usług w roamingu w krajach spoza obszarów EOG, połączeń międzynarodowych i usług o podwyższonej opłacie) oraz pakiet internetowy 10GB.
Bez limitu
Bez limitu
Bez limitu
10 GB
19 zł
24,99 zł/mies. W cenie abonamentu połączenia z numerami krajowych sieci stacjonarnych i komórkowych, SMS-y i MMS-y pod numery krajowych sieci komórkowych (bez usług w roamingu w krajach spoza obszarów EOG, połączeń międzynarodowych i usług o podwyższonej opłacie) oraz pakiet internetowy 20GB.
28,99 zł/mies. W cenie abonamentu połączenia z numerami krajowych sieci stacjonarnych i komórkowych, SMS-y i MMS-y pod numery krajowych sieci komórkowych (bez usług w roamingu w krajach spoza obszarów EOG, połączeń międzynarodowych i usług o podwyższonej opłacie) oraz pakiet internetowy 20GB.
Bez limitu
Bez limitu
Bez limitu
20 GB
19 zł

 

Okres obowiązywania rabatów to miesiąc aktywacji + 23 pełne miesiące. Minimalny okres korzystania z usługi to 23 pełne miesiące kalendarzowe. Oferta telefonii komórkowej Multimedia Polska ograniczona czasowo. Po upływie rabatów opłaty zgodne z Cennikiem Operatora.

Usługi dodatkowe pozwolą Ci rozmawiać z bliskimi
w preferowany przez Ciebie sposób

 

PRZENIESIENIE NUMERU
DODATKOWY PAKIET DANYCH
ZASIĘG
KODY JEDNORAZOWE

Przeniesienie numeru

Przeniesienie numeru do Multimedia jest bardzo proste. Wybierz interesującą Cię ofertę, złóż wniosek o przeniesienie numeru oraz pełnomocnictwo, podpisz umowę, a my załatwimy za Ciebie wszystkie formalności!

Pakiet danych

Powiększ swój limit danych. Masz do wyboru pakiety:
200 MB, 500MB, 1 GB, 2 GB, 5 GB, 10 GB, 20 GB, 30 GB lub 60 GB.

Zasięg

Dzięki współpracy z siecią PLUS możesz cieszyć się zasięgiem, do którego dostęp może mieć prawie 99% mieszkańców Polski.

Sprawdź >

Kody jednorazowe

Zarządzaj usługami, zamawiaj nowe pakiety i zmieniaj ustawienia za pomocą krótkich kodów!

Sprawdź >