Aktualności i konkursy

Aktualności i komunikaty
Konkursy

Disney Junior w oknie otwartym dla abonentów Multimedia Polska21.04.2017

Od 21 kwietnia do 21 maja br., w ramach otwartego okna, wszyscy abonenci Multimedia Polska otrzymają dostęp do kanału Disney Junior. To doskonała okazja do poznania ramówki kanału, w tym nowej lokalnej produkcji Disneya – „Miki i raźni rajdowcy”, pełnej przygód Mikiego, Minnie, Donalda, Goofy’ego i Daisy. Wszyscy wcisną gaz do dechy i jako raźni rajdowcy będą rywalizować na ulicach Hotdogowa oraz torach wyścigowych całego świata.

Czytaj więcej >

Discovery Channel HD w oknie otwartym dla abonentów Multimedia Polska07.04.2017

Od 7 do 30 kwietnia br. w ramach okna otwartego wszyscy abonenci Multimedia Polska otrzymają bezpłatny dostęp do Discovery Channel HD. To doskonała okazja do poznania ramówki kanału, w tym nowej lokalnej produkcji Discovery Channel – „Biznes na kółkach”, która ukazuje kulisy food truckowego biznesu w Polsce.

Czytaj więcej >

SUNDANCE TV - 3. edycja konkursu filmów krótkometrażowych07.03.2017

Kanał SundanceTV ogłosił rozpoczęcie Konkursu Filmów Krótkometrażowych SundanceTV Shorts 2017. Wyłoniony przez jurorów zwycięski film zostanie wyemitowany na kanale SundanceTV oraz zaprezentowany na Sundance Film Festival w Londynie, który odbędzie się w dniach 1-4 czerwca 2017 roku. Do grona partnerów SundanceTV dołączyła marka Vimeo®, która ufundowała przyznawaną przez widzów i fanów Nagrodę Publiczności Vimeo. Ponadto, obok SundanceTV, Vimeo i Instytutu Sundance, partnerami konkursu w Polsce zostali: Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF), Warszawski Festiwal Filmowy, American Film Festival, UPC, Multimedia Polska, TOYA. 

Czytaj więcej >

Food Network w ofercie telewizyjnej Multimedia Polska.16.02.2017

Do oferty Multimedia Polska dołączył kulinarny kanał Food Network. Dostępny jest na kanale 182.

Czytaj więcej >
1  - 10  z 51
  12 3 6